Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

U sličnoj situaciji sam pre par meseci kupovao u tim prodavnicama zdrave hrane i cena nije nimalo nežna.

Pazario sam Fruškogorski lipov med koji je neverovatno aromatičan.

Možda je cena kod proizvođača povoljnija:

 

Čupić Dobrila

Braće Mogin 18, Novi Sad

064-993-79-11

 

 

@Jumanji Hvala za info, ovo ću probati uskoro, čim okopni sneg.

Link to comment

Lidlove mesavine zamrznutog povrca i spanat u listovima su mi car ovih dana

nisu bas clean koliko bih volela,imaju razna neka ulja,zacine,skorb ali za brzinski rucak u januaru/februaru ne pitam :D

plus su 220din/750g dok frikom mesavine kostaju toliko za 450g 

 

Link to comment
On 28.1.2019. at 16:39, ivy said:

Lidlove mesavine zamrznutog povrca i spanat u listovima su mi car ovih dana

nisu bas clean koliko bih volela,imaju razna neka ulja,zacine,skorb ali za brzinski rucak u januaru/februaru ne pitam :D

plus su 220din/750g dok frikom mesavine kostaju toliko za 450g 

 

Ne znam koje su te lidlove mesavine u pitanju ali ipak nije frikom toliko skup. Ovih "domacih" ima za po 120din/450g dok su skuplje npr. mekiscka, kineska, carska oko 150din. Ovo su cene iz lokalnog mahija gde cesto neke budu i na akciji 20% nize.

Link to comment
13 hours ago, El Guapo said:

Da li je kokosovo brašno koje se prodaje kod nas samo mleven k. orah, ili je nusproizvod u proizvodnji k. mleka?

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 

 

 

kokosovo brasno koje se prodaje kod nas je samo rendani kokos a ako hoces nusprodukt koji ostane od pravljenja kokosovog ulja to se kod nas zove ,,kokosov protein,, i ima ga po marketima i zdravim hranama

 

Link to comment

onda to kupis bilo gde,to je koksovo brasno ono upakovano sto stoji u delu sa kakaom,cimetom i ostalim stvarima za kolace....ne znam kakvo je po zdravim hranama na merenje,trebalo bi da je ok..

Edited by ivy
Link to comment
16 hours ago, djeneralche said:

Kod ostalih stvari manje vise ali te lidlove mesavine se bas vidi razlika u ceni u odnosu na Frikomove. Nije bio monopol ali svejedno, skoro pa pljacka.

 

 

a pri tom 50%sargarepa..

 

u lidlovim mesavinama(uzimala sam italijansku,meksicku i orijentalnu) sam jedino u orijentalnoj primetila malo vise sargarepe dok u ostalim bas lepa mesavina povrca..

uzmem 3 i podelim ih u kese na po 500g izadje me 150din  

 

i smrznuti spanac u listovima je predobar!

 

Link to comment
17 hours ago, variola said:

Ne znam koje su te lidlove mesavine u pitanju ali ipak nije frikom toliko skup. Ovih "domacih" ima za po 120din/450g dok su skuplje npr. mekiscka, kineska, carska oko 150din. Ovo su cene iz lokalnog mahija gde cesto neke budu i na akciji 20% nize.

 

u carskoj mesavini otprilike ima 400gr sargarepe, 40 gr karfiola i 10 gr brokolija

 

lol, istovremeno s ivy isto

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...