Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

E, odličan je, sada je popust i bez toga što mu ističe rok :).

A mocarela im je vrh, nema vode u njoj, za ove uobicajene kod nas je bas dobra.

 

Nego sam primetio da imaju poprilično stvari kojima ističe rok.

 

BTW, možda nije topik za to, ali mi je taj Lidl baš jako čudna radnja, tolike godine su kod nas, spremaju se, čekaju zakone ili šta već, najavljuju, razmišljaju, zapošljavaju... i kao da nisu preterano brinuli o tome šta ko i gde glede tržišta, mislim na ono što nemaju korpe, što se kolica otključavaju žetonom ili 5/10 dinarkom (što vidim da je i dalje prilično nepopularno) i što su cene na pogrešnom mestu, iznad a ne ispod proizvoda. Kao, baš nas briga ovo je standard kod nas naučite or get lost... I guess we'll get lost.

Link to comment
  • 2 weeks later...

U Lidlu treba biti vrlo obazriv što se tiče hrane.

Biram samo proizvode made in Germany, daj bože da je i to tačno. I prašku šunku, CZ. Ono  HU, POL, ajd' zdravo. Pustile su ih naše službe u Srbiji da rade šta hoće. Piše proizvedeno za Lidl. Zemlja porekla npr. Makedonija. Koja firma? Nema podataka (a moraju da napišu). Drugo, 2 puta sam ih ukebala da im je niža cena istaknuta na polici, a na kasi kucaju višu. Reagovala, vratili novac ljubazno, naravno. Provaravajte račune odmah čim se sklonite sa linije u stranu.

Edited by halloween
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...