Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

biser, mlekoproduktov  je najbolji, ja da vam kazem :D

ne ozbiljno,  PKBovo mleko u tetrapaku mi je alfa i omega svih mleka (istina, sada koristim vindijino kozije, isto je odlicno, ima bas onaj pavlakast smek, bas taj koji volim i kod kravica mleka) a taj smek ima i nas puter.

a i ostao je isti pedeset godina koliko sam ga koristila. 

Link to comment

O kakvoj kompaniji se radi recito govori sledeci primer: dvajes godina kupujem trajno mleko suboticke mlekare (imaju najbolju sirovinu) i neki dan od zajebancije uzmem da procitam ona sitna slova na tetrapaku.Mleko se puni u Padinjaku kao i ostala mleka nesretne kompanije,sto ce reci da smo mi potrosaci ovce jer menjaju samo ambalazu i isto mleko trpaju pod razlicitim imenima.Sve bi bilo ok da se radi samo o odredjenom brendu(Kravica,Zdravo etc) ali na kutiji lepo pise Mlekara Subotica a ta mlekara nije u Padinjaku niti je vlasnik ostalih fabrika pa da sva ostala mleka nose isto ime.Nisam bas siguran ni da je sve po zakonu jer se tako obmanjuju potrosaci ali ko nas jebe jel

Link to comment

ama, ne mogu da se naponavljam. ljudima izgore do temelja i ne rekoshe nishta za dnevnik. ni ujebote ni jachi smo od sudbine. shto nas ne bi lagali za te tricharije kao npr gde je padinjak :s_w:

sent from bubamoto

Link to comment
32 minutes ago, Haralampije said:

O kakvoj kompaniji se radi recito govori sledeci primer

 

 

... изгорео им (дан после куповине ПКБа од арапа хе хе) комплет погон за јогурте, онда Баланс, Грекос, што се млека тиче не знам тачно шта се где пуни. Враћају се у нормалу, онолоко брзо колико могу.

 

Нико ни да зуцне о овоме, као, све пет.

Link to comment

Naleteo na zemunskoj pijaci na coveka sa najmanjom tezgom ikada - nekoliko epruveta sa crvenim prahom i mini gajbica sa malim paprikama.  Ispostavilo se da trguje najljucim papricicama na svetu, komad kosta 150 dinara a epruveta sa tucanom paprikom 1500 (kaze traje godinu dana)

 

Uzeo jednu choco chili i nisam se pokajao. Pojeo otprilike deseti deo i stao (a volim ljuto), navatacu ga za alevu, ima manje epruvete od 700 dinara

Edited by Caligula
Link to comment

Ma nemam pojma ko su, niti ciji su. Znam samo da je poznanik kupio neke njihove proizvode na Kalenic pijaci, na tzv. Nocnom marketu i da je bogzna kako zadovoljan. Jedva sam ih pronasla ko su oni i to na fb.

A za svinju nema valjda losih pomija, ta konzumira sve.

 

 

 

 

Link to comment

kasnim sa odgovorom @slepa živana, praštaj, ali vidim da si već saznala - nema tetrapaka, samo u plastičnoj ambalaži.

 

nisam kupila ni puter imlekov, imam neke zalihe drugih putera od pre, ali me baš zanima sad ovo što je @renne rekao, da je ukus različit - mada, moram priznati, od kako sam jednom krenula da mutim fil za moskva šnit sa tim imlekovim puterom i shvatila da kiseli miris koji sam osećala dolazi iz posude gde sam mutila, prebacila sam se na president i od tada uglavnom njega i koristim.

 

ali i dalje tragam za slatkom pavlakom, najvolem tu imlekovu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...