Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

moja ljubljena premija rikota, odnosno biser svezi sir za pite i gibanice mlekoprodukt zrenjanin, u zadnje dve nedelje sranje. o jbmti srbiju, nista ne moze da bude dobro i da ostane dobro. 

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 21.7.2018. at 10:57, Frile said:

 

Video u Metrou, kotur Čarnoka od 2.2 kg. Cena 1380 dinara kilo.

 

Novi izveštaj iz Metroa: kotura nema, ima Čarnoka u obliku trokuta, cena 1560 dinara kilo

Link to comment

greska, promasila, mislila kod bajlonija. 

nadjoh na netu, adresa je skadarska 51, nisam znala da je ona ulica sto je granica bajlonija paralelna sa francuskom i dalje skadarska, nisam ni sigurna da radnja i dalje postoji, ja to krajickom oka ukacim, evo pa se raspituj. 

Edited by cmrlj
Link to comment
1 hour ago, Host said:

Hvala, Haralampije. Zanimljivo da je skuplje ostrenje u Beogradu nego u San Francisku.

Ja sam kupio neki kineski kamen,mislim da je 800/2000 i probao sam.Nije lose ispalo,naostrio vise komada.Naravno nemam skupocene nozeve pa mogu da vezbam,planiram da uzmem neku Naniwu u dogledno vreme kad naucim

Link to comment

ima na bajloniju jedna zena specijalizovana za boraniju, drzi razne sorte, i kilo je od 150 do 200, kako koje nedelje. videla sam i na kalenicu na dve tezge, nisam pitala posto je.

jako je ukusna, najmanje ima ukus boranije :D skuva se za par minuta u slanoj vodi, jednostavno se cisti, nema konca, moze na salatu, moze u varivo, moze na tecu, moze u omlet, moze u slozenac, idealno povrce.  

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...