Jump to content
IGNORED

Seinfeld & Larry David


Buck Naked

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Gledala CYE na hateveju.Afera Mrlja na pokrivaču, "bolesna masturbatorska osveta" i ganjanje izgubljenog bejzbol dresa u kemijskoj čistionici - :lolol: U drugoj epizodi školski primjerak kako su Larry David i Seinfeld napravili seriju about nothing - kad Larry izgubi živce u slastičarni dok čeka nepoznatu gđu da isproba nekih desetak okusa sladoleda. Abuse of sampling privileges. :lol: Ludi paranoik. :heart:

Link to comment

Da. :D Večeras je ubijao, i što je interesantno, oni baš rijetko kad imaju off epizodu, količina bizarnosti, mizantropije i genijalnog humora glavnog lika, koji JE serija je konstanta. Koliko vidim, američki HBO prikazuje sedmu sezonu na jesen. I upravo sam skužila da nisam odgledala epizodu u kojoj je gostovao Stephen Colbert. :huh:

Link to comment
Gledala CYE na hateveju.Afera Mrlja na pokrivaču, "bolesna masturbatorska osveta" i ganjanje izgubljenog bejzbol dresa u kemijskoj čistionici - :lolol: Ludi paranoik. :heart:
Kakva epizoda sinoc :Hail: .
Link to comment
Larry David malo objašnjava sebe i svoj život, kao i odakle je crpeo inspiracije za Seinfeld. <object width="480" height="295"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=pl9akLLPDEQ"></param><param'>http://www.youtube.com/watch?v=pl9akLLPDEQ"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=pl9akLLPDEQ" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="480" height="295"></embed></object>
Larry i ja imamo nešto zajedničko, a to nije smisao za humor. :naughty:
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
:lolol: Koliko je odlijepio zbog Cheryl, sirotan. Toliko da je zasrao tuđu proslavu Bat micve, spominjući u govoru da ga svrbi čmar, budaletina neopjevana. O priceless momentima glumljenja retardacije da ne govorim. Manijak. Odlične epizode u nizu.Da, mrzim Cheryl, vazda jesam. ^_^
Link to comment

^ je l' se u toj epizodli pita koji je to kurast sa hrišćanima pa svima nameću da veruju u Hrista, upoređujući to sa jastogom? :DEdit:

Edited by Buck Naked
Link to comment
jako™, trebalo je da anticipiraju pojavu nove tehnologije i zaplete prilagode toj projekciji. meni je isto bilo trulo ono kad hobiti pesace i jasu umesto da uzmu avion do mordora.
:lol:
Link to comment
^ je l' se u toj epizodli pita koji je to kurast sa hrišćanima pa svima nameću da veruju u Hrista, upoređujući to sa jastogom? :D
Šta, i ja to radim. :)

Ne, to je kraj 6. sezone, raspad braka između njega i Cheryl, on skomiran i ne izlazi iz kreveta, onda ga ekipa odvuče ga feštu Bat micve kad on održi govor za uspomenu i sjećanje dugo. :D Pride, familija koju su on i Cheryl udomili nakon Katrine, najavljuje svoj odlazak jer im je obnovljena kuća, što ga dodatno baci u crnjak. Moram priznat da sam totalno oduševljena razvojem situacije između njega i Lorette. :heart: Jesam li rekla da mi je Cheryl ogavna?

Link to comment

^ da, pobrkah religije, pa i epizodle.Cheryl jeste odvratna, ali služi kao dobar kontrapunkt Larry Davidu, tj. kao sublimacija svega onog što je normalno, pristojno, kulturno i altruistično u socijalnom smislu - a on je sve suprotno od toga. Posebno sjajno za show je što su se i realno razveli. Kako bi Vudi Alen rekao "Life doesn't imitate art, it imitates bad television". Sa tom razlikom što Curb nije bad television. I da, meni je Cheryl, tj. Laurie David (užasnija verzija Ala Gora, iako to deluje nemoguće) i u real life užasna. Laurie_David_250.jpg070605_larryDavid_vmed3p.widec.jpgtbddavid072307.jpghttp://www.lauriedavid.com/Inače, u Amsterdamu sam video originalni box set Curb Your Enthusiasm i suza mi niz butinu krenula..

Edited by Buck Naked
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...