Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali

Amelija

Recommended Posts

Looper_poster.jpgUžasno neujednačen film. U najboljim trenucima izgleda kao Minority Report, u najgorim kao nešto što bi snimio M. Night Shyamalan (ali ne Šesto čulo, nego Signs). Dok sam gledao bilo mi uglavnom zabavno, ali mi retroaktivno izgleda prilično promašeno. Ipak, valja pogledati.
prilicno, zapravo, neujednacen film koji olako odbacuje neke zanrovske uzuse. meni je brick bio savrsen film ali vec braca blum izazivaju mucninu. ovo je meh.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
  • Replies 13.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• korindjar

451

• Lancia

451

• BlackGeorge

406

• Sludge Factory

330

Top Posters In This Topic

Posted Images

odgledala porumboiuov 12:08 east of bucharest http://www.imdb.com/title/tt0809407/vrlo dobar, no na zalost ne i sjajan film. i mada su glumci bili savrseni i mada je bilo urnebesnih momenata, i generalno je film sve vreme tezio je pravom malom remek delu, al negde je reditelj nesto zeznuo... ne znam tacno sta, al bas se osetila oko sredine filma neka malodusnost, kao da reditelj nije izdrzao do kraja :-)
takva mu je tema.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
prilicno, zapravo, neujednacen film koji olako odbacuje neke zanrovske uzuse. meni je brick bio savrsen film ali vec braca blum izazivaju mucninu. ovo je meh.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Brick je stvarno svršen, a nisam ni znao da je Johnson režirao braću Blum. Jedan od najdosadnijih i najbesmislenijih filmova koje sam ikada gledao. Izgleda kao neki domaći film, i to ne samo zato što je sniman u CG.
Sound of my voiceMeh...film je većinom jako dobar, odlično drži pažnju i uvlači u zaplet, ova Brit Marling je odlična, ali mislim da bi ipak bio mnogo efektniji

da indie scena nema zakonsku obavezu da se svaki film mora završiti ambiguous. <_< I to u ovom slučaju ne u fazonu - slagalica koju vredi rešavati, nego u fazonu - jeftin cop out koji ostavlja ama baš sve opcije u igri, jer ni mi sami ne znamo kako da završimo film. Isti problem sam imao i sa prethodnim uratkom mlađane Brit - Another Earth. Završite film indijanci, najlakše je reći - onako je kako zamislite da jeste!

Edited by bob loblaw

O da.Evo ja danas gledao ponovofat-city-1972-poster.jpgNema više ovakvih filmova, nema za to vremena sada. :isuse: O glumi Stejsija Kiča u ovom filmu je sve rečeno, realno, najbolja uloga nekog boksera koju sam u životu video. Suzan Tajrel je bila opasna glumica, i danas kada sam posle filma pogledao imdb saznao sam da je umrla ove godine. Moguće vrhunac poznijeg Hjustona. Film je toliko sveden da ni malo ne zaostaje u ubedljivosti od današnjih filmova, ničim nije zastareo glumački, scenaristički.Pre neki danCosmopolis_1334846752_420x0.jpgI ako mi je jasno da je ovaj film jedna starinska drama u kojoj se non stop razgovara, što znači da nikako ne bi trebalo da mi se dopadne, moram da priznam da mi se ipak dopao. Da li zbog toga što ovakva budućnost kakvom je vidi ovde Kronenberg izgleda danas prilično izvesnom, ili možda zbog toga što je, verovatno prvi put u ovoj deceniji Kronenberg našao pravog svog heroja, kontroverznog koliko i james spider u Crushu, ili Peter Weller u Naked Lunchu. Drugu Kimu preporučujem da obrati pažnju na to što lik koji igra Samantha Morton priča o novcu, dobro je i za neke druge pdf-ove.I još koji dan pre togaalphaville.jpgTreba s vremena na vreme pogledati Godara, videti da filmovi sasvim drugačije mogu da se rade, čitavo je to bogatstvo ideja i raznih malih otkrića. Sigurno ne najbolji Godar, ali jedan od zabavnijih

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...