Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali

Amelija

Recommended Posts

sam da se pohvalim da sam gledao naživo i da je bilo veoma zabavno. i skupo.
jebeni ludacihttp://www.youtube.com/watch?v=GVJgmp2Tc2sdao bih celu platu ovo da gledam...
  • Replies 13.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• korindjar

451

• Lancia

451

• BlackGeorge

406

• Sludge Factory

330

Top Posters In This Topic

Posted Images

dao bih celu platu ovo da gledam...
otprilike toliko sam i pukao za dve karte kupljene mesecima unapred. inace, za 2014. je najavljen i film...ma koliko mi dobar bio book of mormon, ipak mi nista ne moze zajebati monty python's spamalot. ono baš ubivalo.

Gutterballshttp://www.imdb.com/title/tt1087853/Pristojno krvava i relativno zabavna trash zajebancija, sa verovatno najvecim brojem izgovorenih "f" reci u istoriji filma.

Looper_poster.jpgUžasno neujednačen film. U najboljim trenucima izgleda kao Minority Report, u najgorim kao nešto što bi snimio M. Night Shyamalan (ali ne Šesto čulo, nego Signs). Dok sam gledao bilo mi uglavnom zabavno, ali mi retroaktivno izgleda prilično promašeno. Ipak, valja pogledati.
od obećavajućeg filma napraviše limunadu za decu. razočaran sam :(
Gledao sinoc i potpuno se slazem. Bas dosao na net da vidim da li je moguce da se ovo bas svima dopada. Da meda ne jebe i ne psuje bio bi do kraja deciji. Ovako nije ni to.

odgledala porumboiuov 12:08 east of bucharest http://www.imdb.com/title/tt0809407/vrlo dobar, no na zalost ne i sjajan film. i mada su glumci bili savrseni i mada je bilo urnebesnih momenata, i generalno je film sve vreme tezio je pravom malom remek delu, al negde je reditelj nesto zeznuo... ne znam tacno sta, al bas se osetila oko sredine filma neka malodusnost, kao da reditelj nije izdrzao do kraja :-)

Looper_poster.jpgUžasno neujednačen film. U najboljim trenucima izgleda kao Minority Report, u najgorim kao nešto što bi snimio M. Night Shyamalan (ali ne Šesto čulo, nego Signs). Dok sam gledao bilo mi uglavnom zabavno, ali mi retroaktivno izgleda prilično promašeno. Ipak, valja pogledati.
+1gordon-levitt odlican

Sjajno je skinuo Brus Vilisa, pre gledanja nisam imao pojma o cemu se radi u filmu, a i pre nego sto se Vilis pojavio moglo se shvatiti u kom su odnosu njih dvojica.

Prometej. Ima tu napetost i tenziju, neophodna pucačina je svedena na minimum. S druge strane previše se oslanja na alien. Fasbinder je najbolji, uloga matorog je ostala nedorečena, ženske uloge korektne. Sve u svemu, više nego što sam očekivao.

+1gordon-levitt odlican

Sjajno je skinuo Brus Vilisa, pre gledanja nisam imao pojma o cemu se radi u filmu, a i pre nego sto se Vilis pojavio moglo se shvatiti u kom su odnosu njih dvojica.

On je meni uvek odličan.
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...