Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali

Amelija

Recommended Posts

• Replies 13.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• korindjar

451

• Lancia

451

• BlackGeorge

406

• Sludge Factory

330

Top Posters In This Topic

Posted Images

Touch of Evil je film koji me svaki put, bez izuzetka - uspava. Ne kažem da je loš, samo da ima nešto u onom njegovom mraku što me vodi ka jastuku :)
kakav ti je deo sa toreadorom i bikom?

Ja baš sinoć gledao Detačment, i htedoh da napišem kako je izveštačen, neubedljiv i u svemu jadan film, kad mi puče net. :)Sve vreme sam imao krajnje nelagodan osećaj moralizatorstva i patronizatorstva i ako bi po prirodi trebalo da budem na strani ljudi koji su film snimali.Za to vreme - Moonrise Kingdom je fin filmčić, lepo upakovan, režiran, snimljen, stilski sve tačno, klinci su mi zasenili zvezde, koje su mi, bez izuzetka prilično dosadne u filmu.

Ja baš sinoć gledao Detačment, i htedoh da napišem kako je izveštačen, neubedljiv i u svemu jadan film, kad mi puče net. :)Sve vreme sam imao krajnje nelagodan osećaj moralizatorstva i patronizatorstva i ako bi po prirodi trebalo da budem na strani ljudi koji su film snimali.
nikad neces biti izabrana za mis sveta :fantom: kamo zabrinutost za planetu?¿ Edited by Lancia
led_zeppelin_live2007_poster.jpegU bioskopu! Apsolutno jebeno savrsenstvo! Alal vera matorci, svaka vam se dala! Savrsena svirka, jebesmisve ako nije za klasu iznad bilo koje druge! Page je bog, najbolji je bio, a ovo mu je bila mozda i najbolja svirka u zivotu. Kakav je to zvuk!Nadam se da Gazza i MocaVukotic nisu propustili ovo, mada ce uskoro dvd. :cool:

Nije bas film ali vredi da bude ovdelogo.jpgNaletoh na neki bootleg i mislim da sam prvi put gledao predstavu na ovaj nacin ali mi je drago da jesam jer ovi manijaci iz South Parka definitivno nisu normalni :Hail:Svaka preporuka!

Nije bas film ali vredi da bude ovdelogo.jpgNaletoh na neki bootleg i mislim da sam prvi put gledao predstavu na ovaj nacin ali mi je drago da jesam jer ovi manijaci iz South Parka definitivno nisu normalni :Hail:Svaka preporuka!
sam da se pohvalim da sam gledao naživo i da je bilo veoma zabavno. i skupo.
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...