Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali

Amelija

Recommended Posts

• Replies 13.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• korindjar

451

• Lancia

451

• BlackGeorge

406

• Sludge Factory

330

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aaa neko se smilovao sa pogleda Last Circus, suzu sam pustio. :wub: :Hail:Verujte Kobnom, on je ozbiljan covek, ima nekakav kredibilitet valjda majku mu! -_-Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

Bilo je malopre na Hrtu. Čak nisam bio ni siguran da mi se gleda film, ali me uvukao samo tako. Nisam preterano upoznat sa opusom De la Iglesie (valjda tako) gledao sam jedan i po film pre ovoga. Sad baš prelistavam imdb da vidim šta bi valjalo od njega još pogledati.edit - eh, da - In your face, Christopher NolanLast-Circus-main.jpg

Edited by kobni zelaya

World's Greatest Dadhttp://www.imdb.com/title/tt1262981/Pomesani utisci. Pola filma mi se svidja, a pola je neopevano sranje. Kao celina, onako, ni tamo ni ovamo. Uvrnut film i najvaznije mi je da nisam osetio da sam gubio vreme gledajuci ga. Drivehttp://www.imdb.com/title/tt0780504/Konacno dosao red na njega. I just dont get the hype. Film nije los, generalno, ali nije nista posebno. Daleko je od ostvarenja koje cu pamtiti jos dugo. Tu je u rangu sa No country for old men, koga sam primio na slican nacin.

Bilo je malopre na Hrtu. Čak nisam bio ni siguran da mi se gleda film, ali me uvukao samo tako. Nisam preterano upoznat sa opusom De la Iglesie (valjda tako) gledao sam jedan i po film pre ovoga. Sad baš prelistavam imdb da vidim šta bi valjalo od njega još pogledati.
On je sjajan, zaista.Ja sam prvo gledao El Dia de la Bestia koji je urnebesan. A La Comunidad i El Crimen Perfecto su odlične crne komedije.
On je sjajan, zaista.Ja sam prvo gledao El Dia de la Bestia koji je urnebesan. A La Comunidad i El Crimen Perfecto su odlične crne komedije.
Crimen sam gledao, a ovo ostalo ću da proberem...

ja preporučam el dia de la bestia, totalni kretenizam, ali dobar. gledao sam perditu durango kad se pojavila, i, ako se dobro sećam, bila mi je solidna. čini mi se da je prva polovina krenula do jaja, a onda u drugoj se nešto sjebalo. mada, davno je to bilo...

ja preporučam el dia de la bestia, totalni kretenizam, ali dobar. gledao sam perditu durango kad se pojavila, i, ako se dobro sećam, bila mi je solidna. čini mi se da je prva polovina krenula do jaja, a onda u drugoj se nešto sjebalo. mada, davno je to bilo...
sve plus 1meni je najaci komunidad
A kakav mu je ovaj prošlogodišnji La Chispa de la Vida, jesi li gledao?
gledao sam samo beštiju, perditu durango i crimen ferpecto. tim redom ih i rangiram,

odgledala romerove ljetnu i zimsku pricuosim vrlo dopadljivog glavnog glumca u ljetu, ostatak je dosadni smorzima je nepodnosljivatako mi i treba kad gledam francuze, a gledam ih previse za nekog ko ih ne voli

i meni je rohmer dosadnjikav, ali... probaj da nađeš La boulangère de Monceau, kratki film iz 1963, prvu od njegovih 6 moralnih priča, sa mladim barbetom schroederom u glavnoj ulozi. to mi je nešto najbolje što sam video od njega.

Last circus izuzetan u svakom pogledu.Sto minuta SlaveSada bih zamolio sve cinike koji Znaju™ da odjebu i preskoče ovaj film.Oni, koji su nekada zaista voleli nekog, više no sebe samog, i izgubili ga, nek ga pogledaju.I neka ne obraćaju pažnju na kostimografiju, rupe u scenariju, povremenu neubedljivost i glumatanje Mikija Manojlovića.Neka samo puste da ih vodi čista emocija. Ništa više nije potrebno.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...