Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali

Amelija

Recommended Posts

Seeking a Friend for the End of the WorldDobar road movie da se pogleda u kućnoj radinosti. Ništa posebno, međutim. 7/10
Ovo je sve, samo ne road movie. Crkotina i bljuvotina, besmislena neduhovita papzjanija sa jos gorom glumom, a reziseru treba dati Oskara jer je uspeo da svede senzualnost Keire Knightley na nulu. Cak su uspeli da nadju i autisticnog kera.Mozda je ljudski rod zaista zasluzio jednog armagedona.
  • Replies 13.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• korindjar

451

• Lancia

451

• BlackGeorge

406

• Sludge Factory

330

Top Posters In This Topic

Posted Images

a kec je bio dobar?
Ja ga pamtim kao jednu od boljih akcija i prijatno iznenadjenje medju filmovima koje prebacis od ortaka cisto jer si popunio USB a i tada Liam Neeson nije bio toliko isfuran u akcionim ulogama.Sve sto je taj film imao ovom fali i to je bolno ocigledno. Pocev od smisla, dobrih scena borbe i rezije. Na samom kraju mi je delovalo kao da je i njemu laknulo ne zato sto je pobio sve njih nego sto je film konacno gotov i sto se zavrsila agonija ucestvovanja u istom. Edited by pavllle
on topic: Eastern Promises (2007), Cronenberg o Rusima u Londonu. Vrlo realistični prikaz Londona, fantastična muzika i sjajni glumci (Naomi Watts, Armin Mueller-Stahl, Viggo Mortensen i Vincent Cassel). Za preporuku, iako nije među najboljim Cronenbergovim filmovima, majstorski je urađen sa super pričom. Iako nema nijednog Rusa u filmskoj ekipi, scenarista Steven Knight je dobro proučio običaje (grickanje semenki, kožne jakne, nauljena kosa, čačkalica u zubima...) modernih ruskih imigranata...9578528_det.jpg
zapravo je u pitanju vigo koji se 6 meseci među rusima spremao za ulogu.osim toga odličan film. meni je negde 7/10, ali ga gledam otprilike 1 godišnje zbog odlične atmosfere i moćnog vigovog lika.najveća mana filma je zapravo sam scenario. logički problem je naomin motor, kada joj ostane ispred restorana i kada joj ga vigo vrati. ono što je problem motiva je ne prjavljivanje slučaja policiji sa jedne i ne eliminisanje naomi sa druge strane. takođe kasel je miskast.da nema toga, bio bi jezivo dobar film Edited by Ravanelli
zapravo je u pitanju vigo koji se 6 meseci među rusima spremao za ulogu.osim toga odličan film. meni je negde 7/10, ali ga gledam otprilike 1 godišnje zbog odlične atmosfere i moćnog vigovog lika.najveća mana filma je zapravo sam scenario. logički problem je naomin motor, kada joj ostane ispred restorana i kada joj ga vigo vrati. ono što je problem motiva je ne prjavljivanje slučaja policiji sa jedne i ne eliminisanje naomi sa druge strane. takođe kasel je miskast.da nema toga, bio bi jezivo dobar film
sve tačno, vozao me film ceo dan, pa sam bio široke ruke. a ovo za viga nisam znao. a još sam se pitao, kako tako dobro govori ruski...

Ice Age 4 super!Moonrise Kingdom pravi decji bas mi je legao nekako me atmosfera podseca na Lemonija Sniketa.Prometheus nije los al posle citao sta kaze BigVlada da znam sta sam gledao po misjlenju geekova :)

Odgledao novog Koena tj Dictatora, obožavam takav humor, ne pamtim kada sam se smejao tako gledajući nešto, života mi... :)Meni je on ultra smešan kao pojava, valjda od toga sve počinje...

Edited by Glas RazumaN
Odgledao novog Koena tj Dictatora, obožavam takav humor, ne pamtim kada sam se smejao tako gledajući nešto, života mi... :)Meni je on ultra smešan kao pojava, valjda od toga sve počinje...
meni je taj film govno i totalni promasaj, a koena obozavam.
Možeš samo da mi zavidiš na silnom smejanju. :smoris:
iskreno ti zavidim, i ja sam se nadao da cu se smejati. ovo je koenov mi nismo andjeli 2.
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...