Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali

Amelija

Recommended Posts

• Replies 13.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• korindjar

451

• Lancia

451

• BlackGeorge

406

• Sludge Factory

330

Top Posters In This Topic

Posted Images

vido sam ga prošle nedelje al me mrzilo da kuckam. iako mi se film generalno svideo.klaustrofobija bele pustinje usred drame ljudske gluposti/solidarnostifale neki minorni detalji da bude odličan6.9/10

Lifti to zbog nekih preporuka ovdepa, ša znam, onakoverovatno bi mi se mnogo više dopao da sam ga videla sa 12-13 godina (pogotovo što sam se onda i malo plašila liftova)bwt kažu mi ljudi da je bolji onaj sa točkom-ubicoma kažu i da ima film o veš-mašini-ubici :lol:
Nije mi jasno da je nekome lakse da trazi i kaci sliku kad moze jednostavno da pusti link za imdb, i koga zanima ode i odmah vidi sve sto ga zanima o filmu...
e i meni su malo bezveze slike, pogotovo kad ljudi krenu da hvale ili kude film "Posted image"
Taken 2znatno losije od keca sa gomilom nerealnih scena koje ni akcioni film ne moze da progura uprkos zlim Siptarima i njihovom vodji Rade Sherbedgiji™

Cerka koja izigrava Boska Buhu po Istanbulu, on koji se bez ikakve pratnje i razloga zalece u punkt pun marinaca ispred USA ambasade i slicno.

Inace sve upucuje na to da ce biti i treceg dela u kom ce Liam da ode direkt u albansko selo da im jebe majku na licu mesta. A vrhunac je to sto je film kod nas preveden sa 96 sati Istanbul a po nekoj mojoj slobodnoj proceni oni tamo provedu maksimalno 48h

Edited by pavllle
Taken 2znatno losije od keca sa gomilom nerealnih scena koje ni akcioni film ne moze da progura uprkos zlim Siptarima i njihovom vodji Rade Sherbedgiji™

Cerka koja izigrava Boska Buhu po Istanbulu, on koji se bez ikakve pratnje i razloga zalece u punkt pun marinaca ispred USA ambasade i slicno.

Inace sve upucuje na to da ce biti i treceg dela u kom ce Liam da ode direkt u albansko selo da im jebe majku na licu mesta. A vrhunac je to sto je film kod nas preveden sa 96 sati Istanbul a po nekoj mojoj slobodnoj proceni oni tamo provedu maksimalno 48h

a kec je bio dobar?

on topic: Eastern Promises (2007), Cronenberg o Rusima u Londonu. Vrlo realistični prikaz Londona, fantastična muzika i sjajni glumci (Naomi Watts, Armin Mueller-Stahl, Viggo Mortensen i Vincent Cassel). Za preporuku, iako nije među najboljim Cronenbergovim filmovima, majstorski je urađen sa super pričom. Iako nema nijednog Rusa u filmskoj ekipi, scenarista Steven Knight je dobro proučio običaje (grickanje semenki, kožne jakne, nauljena kosa, čačkalica u zubima...) modernih ruskih imigranata...9578528_det.jpg

Resident Evil: Retribution (3D)Идите у Синеплекс, купите карту за било који други филм и ушуњајте се на прва два минута и на последњи минут овог. Све између је потпуно губљење времена, Милфа Јововић у 3Д инклудед.

MIB III (2012) - Meni je ovo ok. Falinka je sto opasnost koja preti /unistenje planete itd/ nije malo bolje razradjena i naglasena, ali je Endi Vorhol dobio svojih 15 minuta, po meni potpuno bespotrebno.Moonrise Kingdom (2012) - Slabo, slabije , najslabije. Nemam objasnjenje zasto je ovaj film tako los. Prosto, tema mi je bezveze i nezanimljiva, pa me ondak smorilo i sve ostalo, izuzev muzike i delom fotografije.

image.jpgSeeking a Friend for the End of the WorldDobar road movie da se pogleda u kućnoj radinosti. Ništa posebno, međutim. 7/10Ali Steve Carell je i dalje u ulozi Majkla Skota. Možda ne toliko koliko je bio u nekim drugim filmovima ali opet ne može da ga se otrgne.Pojavljuju se i glumci: Nancy Carell, Rob Corddry, Patton Oswalt, William Petersen, T.J. Miller, Martin Sheen......
Seeking a Friend for the End of the WorldDobar road movie da se pogleda u kućnoj radinosti. Ništa posebno, međutim. 7/10Ali Steve Carell je i dalje u ulozi Majkla Skota. Možda ne toliko koliko je bio u nekim drugim filmovima ali opet ne može da ga se otrgne.Pojavljuju se i glumci: Nancy Carell, Rob Corddry, Patton Oswalt, William Petersen, T.J. Miller, Martin Sheen......
složio bih se i spustio ocenu za jednu brojku.
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...