Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali

Amelija

Recommended Posts

• Replies 13.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• korindjar

451

• Lancia

451

• BlackGeorge

406

• Sludge Factory

330

Top Posters In This Topic

Posted Images

deadfall je posle kustovljevog zaveta najgori film ikada, skroz sam ozbiljan. kejdzov brat rezirerao.glede dzesike, zbognje sam gledo blejd 3.doduse nisam uspeo bas do kraja :(

Пропо самсиноћПрометеј - мислим да у читавом филму не постоји неглупа сценавечерасСнежана и ловац - ова кристен, вероватно треба порнић снимити, контам да разваљује у кревету, јер тешко да због глумачких умећа добија улоге
Same here. Gledala u avionu na putu nazad u Evropu. Na oba zaspala, ali sam sa Snezanom stigla skoro do kraja, ono kad su ih uhvatili patuljci. Sad cu da nadjem na Cuevana HD verziju da pogledam taj deo do kraja...Ali u Prometeju su ipak bogovi seksipila: Sarliz, Fasbender, Stringer Bel... :D
persepolis460.jpgpersepolisKakav sjajan film. Ne znam kako mi je do sada promakao. O buntovnoj devojčici koja odrasta u Iranu i gleda ga kako se menja oko nje.Pametna, dirljiva, na momente komična priča, rađena po istoimenom autobiografskom stripu glavne junakinje, Marjane Satrapi.

Nije mi jasno da je nekome lakse da trazi i kaci sliku kad moze jednostavno da pusti link za imdb, i koga zanima ode i odmah vidi sve sto ga zanima o filmu...

ExcisionSvideo mi se, volim ovakve filmove! Crna (ali crna2) komedija više nego horor, na tragu May od Lucky McKee-a, pa ko voli May definitivno bi mogao da pogleda.Ova AnnaLynne McCord odlična, mislim da je prvi put gledam, nisam imao pojma da je prava glumica...
Nije mi jasno da je nekome lakse da trazi i kaci sliku kad moze jednostavno da pusti link za imdb, i koga zanima ode i odmah vidi sve sto ga zanima o filmu...
Nije poenta slika već plakat na kom su i glumci i dosta detalja, itede.
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...