Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali

Amelija

Recommended Posts

• Replies 13.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• korindjar

451

• Lancia

451

• BlackGeorge

406

• Sludge Factory

330

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pogledah dve zaista sjajne drame:1. House of Sand and Fog(Ben Kingsley dobar, ali i cela razrada, razvoj likova, nema loseg i dobrog, vec ljudskog.)2. Broken(British suburbia, Tim Roth u ozbiljnom izdanju, koje mu dobro stoji, i dete-car Eloise Laurence. Ljubiteljima Mike Leigh-a ce sigurno leci.)

Пропо самсиноћПрометеј - мислим да у читавом филму не постоји неглупа сценавечерасСнежана и ловац - ова кристен, вероватно треба порнић снимити, контам да разваљује у кревету, јер тешко да због глумачких умећа добија улоге

Edited by Dionysos
Dopalo mi se sto je bilo prakticno nemoguce biti na necijoj strani, sto mi se retko desava.
Uf da.Inače i meni dobar, samo mi je bilo malko preterano

što su se ubili na kraju, al mož biti da posle svega drugačije teško da je moglo.

Inače to je prvi film gde sam videla Jennifer, i nisam ni znala da je ona neka faca.

Oldboy je film za hipstere. imam da vam preporucim mnogo bolju Koreju - I saw the devil, Yellow sea, Chaser, Housemaid, Bedevilled, The man from nowhere, Bloody aria, Samaria...
Brate, pricati o koreancima a ne spomenuti remek delo "Secanje na ubistvo" je totalno hipsterski. Inace Oldboy je za klasu bolji od "I saw the devil", a bolji je i od Chaser-a (ali ne za klasu).Za ljubitelje preporuka "Mother" - http://www.imdb.com/title/tt1216496/
Sasma OK, samo malo tunjav lik. A film meni bas dobar. Dopalo mi se sto je bilo prakticno nemoguce biti na necijoj strani, sto mi se retko desava.
ma dobar je, samo je jezivo depresivan. ima par tih koje ne bi opet pogledo ni za karton vinjaka, nebeska stvorenja recimo, il into the wild, iako ih bas volim.
Bole me patka se da li se nekom sviđa ili ne, ali učitavanje pedofilije je ono baš malo heavy...
ti si, Wese?nema tu nista heavy, kontrolisana seksualna napetost koju tokom 90% trajanja filma podstice veoma kratka suknja devojcice, glavne protagonistkinje, nije ni malo slucajna, sa kojom namerom je to Anderson uradio nije ni toliko vazno.

Nisam Wes, no sam hteo reći da nemam ništa protiv da se na ovom topicu pljuje bilo koji film do mile volje (1000 cvetova i taj rad), dok god se ne poteže preteško oružje.Coming of age priča, ne o seksu nego o prvom zaljubljivanju...nisam primetio neku seksualnu napetost, ali ajde, delovao su mi previše mladi da uopšte razmišljaju o tome (čak i u onim scenama nikad nisam pomislio da bi moglo doći do toga). Što se oblačenja tiče kapiram da je u skladu sa vremenom i uzrastom.

Edited by bob loblaw
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...