Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali

Amelija

Recommended Posts

• Replies 13.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• korindjar

451

• BlackGeorge

406

• Sludge Factory

330

• Lancia

451

Top Posters In This Topic

Posted Images

Upravo odgledao! Da, da, dobro si uočio to za Westworld!

Mada, čini mi se da bi twist mnogo bolje delovao da nam u startu nisu davali previše hintova, pa možda i da poptuno izostave onaj office party, nego da prva polovina filma bude legitimni slešer, sve dok mali varilac ne nađe ona vrata. Inače mi film bio super, sa sve NIN na odjavnoj špici!Jedino mi malo reakcionarna poruka na kraju. Sve vreme sam očekivao još jedan tvist na kraju, ali avaj. Mislim jebote, in the end we actually see the invisible hand! And it's mad! :)

Tesko mi je da objasnim zasto, ali pri samom kraju pomislih - sad ce da iskoci Sigurni Viver - i posle nekoliko sekundi eto je :lolol:Meni se svidela i zurka sa kladjenjem kao i zombi podrgupe, uopste taj ceo deo sa firmom u pozadini mi je dobar. iskreno nisam ocekivala da ce mi oni momenti otkrica, kad se njih dvoje spustaju dole biti toliko zanimljivi, zaista se osetih kao malo dete, kapiram da mi je vilica pala lol a vizuelni momenat kada se vidi struktura i te celije sa cudovistima je prosto predobar.intro filma do spice (sa dvojicom glavnih operativaca)mi je isto super, uopste ne daje naznaku sta na sve posle ceka

Preporucila bih mozda jedan portugalski kratki film koji isto odaje pocast Evil Deadu, ali i Fulciu i Argentu a opet je sam za sebe +radio ga je lik koji radi spotove sastavu Moonspell, te se njihova muzika moze cuti tokom filma I'll See You in My Dreams (Miguel Ángel Vivas, 2003)

moze se naci ceo na tjubu ali vidim da nema engleski titl, onda i nije bas gledljiv@Beautiful GirlsSvaki put kada ga uhvatim na TVu, koja god da je scena u pitanju, kraj, prva trecina - prekinem to sta radim i pogledam do kraja. Edited by I*m with the pilots
Ne nadajte se? Zar još postoji živ čovek na forumu koji nije odgledao ovaj film?Edit: Ako hoćeš da nam učiniš mog'o bi da nam kažeš da li u novom Total Recall ima gola Kejt Bekinsejl, ili pak Đesika Bil. Hvala unapred.
bem li ga, ovde (.de) stigo u bioskope tek pre nedelju dana :(a total recall necu gledati dzabe da mi daju kartu. jedni su seron&svarci. Edited by Zverilla

Tesko mi je da objasnim zasto, ali pri samom kraju pomislih - sad ce da iskoci Sigurni Viver - i posle nekoliko sekundi eto je :lolol:Meni se svidela i zurka sa kladjenjem kao i zombi podrgupe, uopste taj ceo deo sa firmom u pozadini mi je dobar. iskreno nisam ocekivala da ce mi oni momenti otkrica, kad se njih dvoje spustaju dole biti toliko zanimljivi, zaista se osetih kao malo dete, kapiram da mi je vilica pala lol a vizuelni momenat kada se vidi struktura i te celije sa cudovistima je prosto predobar.intro filma do spice (sa dvojicom glavnih operativaca)mi je isto super, uopste ne daje naznaku sta na sve posle ceka

Preporucila bih mozda jedan portugalski kratki film koji isto odaje pocast Evil Deadu, ali i Fulciu i Argentu a opet je sam za sebe +radio ga je lik koji radi spotove sastavu Moonspell, te se njihova muzika moze cuti tokom filma I'll See You in My Dreams (Miguel Ángel Vivas, 2003)

moze se naci ceo na tjubu ali vidim da nema engleski titl, onda i nije bas gledljiv@Beautiful GirlsSvaki put kada ga uhvatim na TVu, koja god da je scena u pitanju, kraj, prva trecina - prekinem to sta radim i pogledam do kraja.

Meni je stvarno neverovatno da iko povodom ovog filma govori o twistu. Meni je skoro od samog početka bilo jasno da to nije prosto neki reality tv, ili nešto slično, nego nekakav žrtveni ritual - to je prosto jasno iz propozicija (oni sami moraju da načine izbor, itd.), kao i iz toga da se iste stvari dešavaju i na drugim mestima, da ne pominjem ono slivanje krvi u neke žrtvene oltare or whatever. Tako da zaista nisam bio iznenađen.

Hvala za ovog Portugalca, potražiću. Inače baš volim Moonspell. Jel znaš možda koji im je spot radio?

Edited by Syme

Meni je stvarno neverovatno da iko povodom ovog filma govori o twistu. Meni je skoro od samog početka bilo jasno da to nije prosto neki reality tv, ili nešto slično, nego nekakav žrtveni ritual - to je prosto jasno iz propozicija (oni sami moraju da načine izbor, itd.), kao i iz toga da se iste stvari dešavaju i na drugim mestima, da ne pominjem ono slivanje krvi u neke žrtvene oltare or whatever. Tako da zaista nisam bio iznenađen.

Hvala za ovog Portugalca, potražiću. Inače baš volim Moonspell. Jel znaš možda koji im je spot radio?

Moonspell - I'll see you in my dreamsizgleda da se nismo razumeli za Cabin, nisam mislila na twist, nego na vizuelnu stranu

onog dela kada se spustaju dole i kada otkriju celije, a isto tako i pocetnog dela u firmi, zato mi je intro generalno dobar jer ne ostavlja utisak da se uopste radi o ovakvom tipu filma. bemga, valjda sam objasnila.meni je nekako bilo jasno to o cemu pricas tokom kladjenja u firmiali gde si video to da se istovremeno desavaju na drugim mestima, mi tu krv uvek vidimo kada se nekom od nasih likova desi, zar ne? ili je mozda moj film bio iseckan, gledala sam u bioskopu

Moonspell - I'll see you in my dreamsizgleda da se nismo razumeli za Cabin, nisam mislila na twist, nego na vizuelnu stranu

onog dela kada se spustaju dole i kada otkriju celije, a isto tako i pocetnog dela u firmi, zato mi je intro generalno dobar jer ne ostavlja utisak da se uopste radi o ovakvom tipu filma. bemga, valjda sam objasnila.meni je nekako bilo jasno to o cemu pricas tokom kladjenja u firmiali gde si video to da se istovremeno desavaju na drugim mestima, mi tu krv uvek vidimo kada se nekom od nasih likova desi, zar ne? ili je mozda moj film bio iseckan, gledala sam u bioskopu

Pa svre vreme pričaju o Japanu, a povremeno vidimo i kako se stvar tamo odvija i kako oni grizu nokte da li će da uspe. Ali dobor, razumem, prosto se nekako izgled dilma promeni u drugom delu, to stoji.

Hvala za spot!http://www.youtube.com/watch?v=iCeikC18oUc

Edited by Syme

Pa svre vreme pricaju o Japanu, a povremeno vidimo i kako se stvar tamo odvija i kako oni grizu nokte da li ce da uspe. Ali dobor, razumem, prosto se nekako izgled dilma promeni u drugom delu, to stoji.

lol, vratila sam se da napisem to za Japan, priznajem da sam na tren zaboravila na isti, ali mi se svakako cini da je prikazana krv nase grupe***ovaj sam gledala prosle nedelje i jako mi je dobro pao, inspirativan i krajnje nesvakidasnji film koji se tesko moze prepricati jer je radnja bukvalno - naslov filma, dakle glumci Andre Gregory i Wallace Shawn sede u poljskom restoranu u Njujorku i pricaju.My Dinner with Andre (Louis Malle, 1981)http://www.imdb.com/title/tt0082783/http://www.youtube.com/watch?v=4uAiWFdoJDgFilm nije statican kako bi se na prvu ruku pomislilo, iako ima samo nekoliko promena u kadrovima i uglu kamere. Edited by I*m with the pilots
Prometheussasvim, sasvim dobari da, ne nadajte se, serliz se nece skidati :(
Aleksandar Janković ne bi se složio sa tobom. "Prometej je konfuzan, nejasan, naivan i površan film", - reči filmskog kritičara i reditelja.
Aleksandar Janković ne bi se složio sa tobom. "Prometej je konfuzan, nejasan, naivan i površan film", - reči filmskog kritičara i reditelja.
ni ja sa njim.a ni roger ebert npr."magnificent ... blend of story, special effects and pitch-perfect casting, filmed in sane, effective 3-D that doesn't distract"inace ne znam kakvu je dubinu jankovic ocekivao od akcionog filma...
ni ja sa njim.a ni roger ebert npr."magnificent ... blend of story, special effects and pitch-perfect casting, filmed in sane, effective 3-D that doesn't distract"inace ne znam kakvu je dubinu jankovic ocekivao od akcionog filma...
Pročitaj celu kritiku, bolje ćeš razumeti, valjda.http://www.citymagazine.rs/kulturna-desavanja/3844/filmska-recenzija-prometej/
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...