Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali

Amelija

Recommended Posts

Pa dobro, ona podugacka scena sa nastankom sveta je bespotrebna. Uloga Son Pena je nerazradjena mozda cak i u potpunosti nepotrebna, i to jesu povelike mane. Ali je zato sve ostalo jebeno fantasticno, tako da nikako ne moze biti budalastina. Odnos oca i deteta i majke i deteta je izvanredno prikazan, kao i razvoj klinceve licnosti. Svakako da vredi pogledati. Jer je film vise nego dobar.
  • Replies 13.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• korindjar

451

• BlackGeorge

406

• Sludge Factory

330

• Lancia

451

Top Posters In This Topic

Posted Images

Arthur.. rimejk filma snimljenog 30 godina ranije o bogatašu koji je primoran na brak, ali onda upoznaje curu, lalala. U svakom slučaju, može da se pogleda, ali ništa spektakularno.arthur_movie_poster_01.jpg
reddog.jpge, ovo treba da se gleda uz nedeljni rucak sa sve decurlijom ko ima,nije obavezno. moze i par piva. zabava obezbedjena. pravi aussie smeki kuce glumi pa otkida. malo su upskali sa crvenmackom, al ajde.
gde, bre, uz nedeljni ručak, čoveče srca kamenoga!? da nisi ovo postavio, uštedeo bi mi hektolitre suza.cmizdrila sam od od polovine, pa do kraja filma. predvidljivost ništa ne oduzima filmu, samo što počne ranije da se slini. cry.gif
Pa dobro, ona podugacka scena sa nastankom sveta je bespotrebna. Uloga Son Pena je nerazradjena mozda cak i u potpunosti nepotrebna, i to jesu povelike mane. Ali je zato sve ostalo jebeno fantasticno, tako da nikako ne moze biti budalastina. Odnos oca i deteta i majke i deteta je izvanredno prikazan, kao i razvoj klinceve licnosti. Svakako da vredi pogledati. Jer je film vise nego dobar.
Nemam pojma, moguce da ja sve to nisam razumeo.... Ali dodjavola, sta sam to mogao da ne razumem? Kakav odnos oca i sina? Onaj gde u jednom kadru decake otac prska vodom, a oni srecniji nego ikada, a u sledecem se guse od straha dok pokalusavaju da rucaju? Tek odnos decaka i majke je budi bog snami. Toliko nekozistencije, toliko rupa, kadrova koji shtrche... Deo sa nastankom sveta je bar pun lepih kadrova. Mada mi to deluje kao neki omaz Kjubriku, a to je tek bezobrazluk svoje vrste...Opet kazem, mozda sam ja samo glup za ovo ostvarenje, al ono sto sam video je dvosatno pretenciozno artisticko jedenje govana. Usiducu se cak da kazem da je TToL jedan od najgorih filimova koje sam ikada odgledao. Edited by Idioteque

Ja uopšte ne kapiram zašto toliko malo ljudi gotivi Attack the block. Najbolja zabava godine for my money....ali izgleda da ljudi ne vole da se zabavljaju, pa to ti je. :(Ja sam ga promovisao i preporučivao svima redom otkad se pojavio (i ja ga sa oduševljenjem pogledao), ali slaba vajda...Edit - a drugi najpotcenjeniji film godine (po mom iskustvu) - Balada triste! Mislim da nisam nikog uspeo da nagovorim čak ni da pogleda...mada sam i ja možda grešio što sam pokušavao ljudima da objasnim zaplet. :lol:

Edited by bob loblaw
Nemam pojma, moguce da ja sve to nisam razumeo.... Ali dodjavola, sta sam to mogao da ne razumem? Kakav odnos oca i sina? Onaj gde u jednom kadru decake otac prska vodom, a oni srecniji nego ikada, a u sledecem se guse od straha dok pokalusavaju da rucaju? Tek odnos decaka i majke je budi bog snami. Toliko nekozistencije, toliko rupa, kadrova koji shtrche... Deo sa nastankom sveta je bar pun lepih kadrova. Mada mi to deluje kao neki omaz Kjubriku, a to je tek bezobrazluk svoje vrste...Opet kazem, mozda sam ja samo glup za ovo ostvarenje, al ono sto sam video je dvosatno pretenciozno artisticko jedenje govana. Usiducu se cak da kazem da je TToL jedan od najgorih filimova koje sam ikada odgledao.
1. Pa fakin put prirode i put milosti. To je i najbolji deo filma. Otac bas i takav treba da bude, nepredvidiv.2. Jeste artisticko jedenje govana. Mada preterujes sa ovom ocenom. Kao pa da je neko rekao da je masterpiece.edit: o istom trosku da kazem da je i Drive sasvim dobar film, a ovde je bas razvlacen po blatu. Golsing odlican. Edited by crtamOrasi

Bas nerviram samog sebe kada znam da je neki film njesra, a ipak odlucim da ga gledam iz nekog razloga, pa je tako bilo i sa filmom The road, sa eminentnim Aragornom u glavnoj ulozi.

Tipicna vudialenstina, zabavna na trenutke, ali bas onako njegov sablonski film, pola je reciklaza prethodnog izleta u Barselonu. Od prve sekunde znate da je Vudi Alen u pitanju, sve je tako tipicno. Oven Vilson je inace tako verno odradio vudialenovske dijaloge (od nacina pricanja do gestikulacije) da na trenutke imate utisak da je on Vudi Alen licno.
(Ne vredi kaciti slike s imdb-a, ne radi).Nego, meni je Pariz >> Barselona.
gde, bre, uz nedeljni ručak, čoveče srca kamenoga!? da nisi ovo postavio, uštedeo bi mi hektolitre suza.cmizdrila sam od od polovine, pa do kraja filma. predvidljivost ništa ne oduzima filmu, samo što počne ranije da se slini. cry.gif
jesam lepo reko da se gleda nedeljom angry.gif ?¿bas mi je drago da nas ima ovde jos cmoljki. Indy, ti, ja...sledeci?e da, kad smo vec kod ronzanja: predivan, nestvarno dobar film.konstantna igra suza i osmeha. cista desetka.5050u.jpg
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...