Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali

Amelija

Recommended Posts

Four+Lions.jpgkakvo govno od filma. osećaj ravan kao da ti dva sata pričaju nesmešne viceve. likovi na silu glupi, scenario glupžao mi ljudi kojima se sviđa. nešto ne valja sa njima
On nije imao video kad je bio mali. Priznao mi je posle puno alkofola. Zato danas ocajnicki prezire sve zabavno u pokretnim slikama.U ovakvim trenucima moramo se zapitati sta mi kao kolektiv mozemo da uradimo da pomognemo pojedincu a ne da ga okrivljujemo.U tome je velicina jednog foruma!
  • Replies 13.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• korindjar

451

• Lancia

451

• BlackGeorge

406

• Sludge Factory

330

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa, čoveče, nikad mi nije ni palo da gledam to sranje. Jedino da otvorimo topic: "Filmovi koje vam ne pada napamet da gledate!" :lol: U stvari, sad ću da otvorim topic!
Ma ja sam veliki svastojed, u stvari svastogled, cisto da mogu nesto i da pljucnem. A jos i poprilicno radoznao..Nego, daj otvaraj taj topik :D
kako ono beše, mišljenje je kao guzica, svako ga ima.Film je potpuno ok. Prvo, sama ideja da se usred War on Terror kampanje napravi ovakav film u Britaniji je odlična. Drugo, sam libreto je potpuno orginalan i nešto što može samo od Britanaca da se očekuje. Treće, ovo je low budget film, i odlično je uradjen /što kaže moj prijatelj, u toj klasi, za te pare..../. Četvrto, likovi i trebaju da budu glupi da bi došli na ideju kakvu su došli / izvinjavam se za spojler/, a glumci su sasvim ok površili posao. Ja lično bolju satiru nisam gledao godinama.
On nije imao video kad je bio mali. Priznao mi je posle puno alkofola. Zato danas ocajnicki prezire sve zabavno u pokretnim slikama.U ovakvim trenucima moramo se zapitati sta mi kao kolektiv mozemo da uradimo da pomognemo pojedincu a ne da ga okrivljujemo.U tome je velicina jednog foruma!
:D :lol: humor i način na koji se taj film """""bavi"""""* sadašnjicom je kursadžijsko deloako je do dobre satire gledati in the loop. pametno, smešno i obrazovno_______________________________________________*bavi mora pod gomile navodnika jer je to toliko glupo i usiljeno da ne mislim da se o ovom filmu može uopšte razgovarati na taj način. najviše mrzim kada dođe do razglabanje viših motiva u filmovima koji su ovoliko loši i retardirani. to ne ide. jadno je kao i svaka stvar koja se u njemu nalazi i ne šljaka. tako da vam je film i pretenciozan, al sa bednom osnovom. ovo jesu britanske kursadžijenešto neprijatnije nesmešno nisam gledao još od onog ahmeda, lutke mrtvog teroriste. tu su tek komičaru u 9oj godini operisani slepo crevo i humor
Ma ja sam veliki svastojed, u stvari svastogled, cisto da mogu nesto i da pljucnem. A jos i poprilicno radoznao..Nego, daj otvaraj taj topik :D
podnaslov topika da bude "ne trebate polizati govno da bi mu skapirali ukus!" Edited by korindjar
humor i način na koji se taj film """""bavi"""""* sadašnjicom je kursadžijsko deloako je do dobre satire gledati in the loop. pametno, smešno i obrazovno_______________________________________________*bavi mora pod gomile navodnika jer je to toliko glupo i usiljeno da ne mislim da se o ovom filmu može uopšte razgovarati na taj način. najviše mrzim kada dođe do razglabanje viših motiva u filmovima koji su ovoliko loši i retardirani. to ne ide. jadno je kao i svaka stvar koja se u njemu nalazi i ne šljaka. tako da vam je film i pretenciozan, al sa bednom osnovom. ovo jesu britanske kursadžijenešto neprijatnije nesmešno nisam gledao još od onog ahmeda, lutke mrtvog teroriste. tu su tek komičaru u 9oj godini operisani slepo crevo i humor
ma makar nek se bavi, ili "bavi", potpuno svejedno, prilaz temi je drugačiji. I po meni, mnogo bolji od onih političkih korekntih "svi za front, sve za front" (ne)dela koja se bave Ratom protiv terora a humor je tipično britanski. Ni dodaj ni oduzmi.

meni je novi britanski humor katastrofa. hot fuzz, shaun of the dead, death at the funreal... richard curtis wannabijevi i to sa njegovih lošijih i novijih filmova

Edited by korindjar

Four Lions je remek delo. Kakve crne "kursadzije", covece! Film postavlja pitanje zasto se neko ko igra sony, izlazi vikendom i prati fudbal ipak zeli dici u vazduh da postane mucenik a tek lik onog bivseg NF/BNP/BM fasha koji je ovisnik o idiotizmu??? Savrseno. Genijalno.Jes ti to lepo gledo? Chris Morris je kralj.Za tebe je bolje da ne gledas nove super filmove i serije vec da malo sacekas. Da ovo danas postane staro dobro vreme kad su ljudi znali kako se snima film.Recimo ovako: Da je ovaj film izasao 1987, kad ti nisi imao video, i da je posle 20ak godina, kad si nabavio video ovaj film vec uveliko proglasen bitnim i genijalnim (kao sto jeste i hoce) pa da si ga tek onda pogledao, raspametio bi se.

Four Lions je remek delo. Kakve crne "kursadzije", covece! Film postavlja pitanje zasto se neko ko igra sony, izlazi vikendom i prati fudbal ipak zeli dici u vazduh da postane mucenik a tek lik onog bivseg NF/BNP/BM fasha koji je ovisnik o idiotizmu??? Savrseno. Genijalno.Jes ti to lepo gledo? Chris Morris je kralj.Za tebe je bolje da ne gledas nove super filmove i serije vec da malo sacekas. Da ovo danas postane staro dobro vreme kad su ljudi znali kako se snima film.Recimo ovako: Da je ovaj film izasao 1987, kad ti nisi imao video, i da je posle 20ak godina, kad si nabavio video ovaj film vec uveliko proglasen bitnim i genijalnim (kao sto jeste i hoce) pa da si ga tek onda pogledao, raspametio bi se.
potpis.izuzeva za deo oko VCRa. Ja te ipak ne poznajem :D
ha, kako lako postaješ irejzorhedovski nastrojen!anemija prozivke u drugom pasusu na stranu, moraš shvatiti da je najbitnije da li možeš prepoznati fejkovanje i nekvalitetne možeš gledati seriju koju su pravili mlitavci, sa anemičnim glumcima i scenaristima koje su skinuli sa 7th heavena o američkim motorašima. ne mođeš gledati jebeni ping-pong dijaloge od pola sata i drkanje režisera na sebe od tri sata i shvatati da je to dobar film. jebena gomila nabacanih, nedovršenih priča urađena sa gardljivom niskrenošću, bez glavnog lika po kome se zove film je isto sranje. i na kraju ovo dno koje pretenduje da objasni nešto fantastičnom glupošćupokušo sam sve pogleati i shvatiti kao oni kojima se sviđa i da vidim da li ima nešto lepo i dobro ne ide mi. ne znam kako ne vidimo iste stvari. kapiram ja rezanje svastike u čelo, imigraciju i fanatizam, ali to je samo fasada iza koje se krije nikakav zanat, pamet, iskrenost, mašta. suva beda i podvala za vas pametne koji se ne pravite pametnim. loš film laže ljudeproglašavam da ne znaš Edited by korindjar

Многохваљени, врлоцитирани и нашироко препоручивани "Супербед".Макар је био бесплатан.П.С.Јел онај Џек Блек исто тако духовит?

Edited by Hella
meni je novi britanski humor katastrofa. hot fuzz, shaun of the dead, death at the funreal... richard curtis wannabijevi i to sa njegovih lošijih i novijih filmova
Ali ali o veliki poznavaoče, doajenu, zašto Šaun od Mrtvih? Prosvetli nas neuke, šta fali tom filmu?
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...