Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali

Amelija

Recommended Posts

• Replies 13.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• korindjar

451

• BlackGeorge

406

• Sludge Factory

330

• Lancia

451

Top Posters In This Topic

Posted Images

Film je totalni pucanj u prazno. Al odavno sam naučila da ne očekujem mnogo od Mingele. Tužno je kad neki autor doživi vrhunac na početku karijere, a onda se koprca.

Malo je cliche prica, profesionalno uradjeno ali nista posebno. Jesi li stigla do scene gde se pojavljuje Branka Katic :)
@maxivida, hefestusma nisam ni htela gledati film, nego majka dosla umorna sa seminara nekog i rekla ajd da joj pustim neki lagani film, kao ne moje dosadne gluposti itd..i sela sam sa njom kad sam videla da glumi Juliette Binoche (ovaj glumac Jude Low od Closer nekako mi nije zanimljiv, iznervirao me film pa i svi glumci..)ocekivala sam ili neku perverziju od odnosa, sto bi me opet skenjalo, ili da ce se ovako zavrsiti, sto je previse kriscanski..nemam pojma, ne volim takve filmove. :]
na coolactiveovu preporuku:
http://en.wikipedia.org/wiki/Salem's_Lot_(1979_TV_mini-series)

U S R A L A ___________ S A M ____________ S E.

Uuuu, Join the club, we`ve got jackets!- da citiram Shreka :lol: I da ne bude prvi post pa trol- pridruzujem se preporukama za 1408, jedna od retkih dobrih adaptacija Kingovih pisanija, a taman sam htela da odustanem...PS- Hvala svim parainformerima koji su mi javili za ovaj forum. :)
FlightplanDobar, zabavan triler, mada ima svojih slabosti. Ipak kad se sve uzme u obzir, 90-tak minuta uberkeve Fosterke nije bilo ni malo dosadno, a kasni su sati.
E meni je tu prvih 1/2 filma super, a onda ga zasraše.A Fosterka jest ?berkeva.

Kod nas u selu ima neki filmfestival. Pogledala The Savages, odlican!!! i Paranoid Park, vrlo dobar!! i dokumentarac o Dzou Strameru, dobar film, a dobar i covek... :).Veceras zatvaram Pitom Doertijem, pa cu da se javim ako valja.

letters from iwo jima - nisam bas potresena, mada je lepo sto i japanci imaju dusu. dobre boje, kamera (osim ako nije malo i do mog ekrana tv prijemnika, koji je nekako skloniji hladnim nijansama skorije).

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...