Jump to content

Poslednji film koji ste gledali

Hjortron

Recommended Posts

upravo videla coen bros' brate gde si (2000)fiction-povest opštih mesta američke pop-kulture, svi su tu - i radio i gospel i gangsteri i woolworth five-and-dime i reformisti i public opinion i crossroads i sve, i još i magija avanturesad sam u potrazi za pesmom i'm a man of constant sorrow, by "momci mokrog tura"coenco7.gif

• Replies 13,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• korindjar

451

• zez

451

• BlackGeorge

406

• Sludge Factory

330

Top Posters In This Topic

Posted Images

I*m with the pilots
sad sam u potrazi za pesmom i'm a man of constant sorrow, by "momci mokrog tura"coenco7.gif
mogu ti ja dici, tu mi je disk sa soundtrackom, ako zelis---------------------------------------------------------na coolactiveovu preporuku:
http://en.wikipedia.org/wiki/Salem's_Lot_(1979_TV_mini-series)

king5.gifU S R A L A ___________ S A M ____________ S E.

Edited by I'm with the pilots

Odgledao Iluzionistu, jako volim Edvarda Nortona, ali mi se manje dopao od Prestiža, a tema je slična. Nekako jako rano može da se pretpostavi kraj, što čini da izgubi na kvalitetu jer je poenta da sve bude iluzija, tj. da se kao zaprepastiš obrtom u poslednjim scenama.

Ko je fan South Parka ne bi trebao ni smeo da ne vidi Team America: World Police, delo naravno Tray Parkera i Matt Stone-a. Briljantna sprdnja na americko izigravanje, kako naslov u produzetku i kaze jel te, svetskog policajca. Naravno, pojavljuje se gomila poznatih likova (i ako ste imali kakve sumnje - svi su napljuvani najgore, uglavnom holivudska ekipa, sto se pojedinima nije svidelo, Sean Penn kao primer), zatim mnogo "glupavo" sarkasticnih pesmica u izvodjenju opet gorepomenute dvojice, glasovi slicni onim iz SP, siguran sam da niko nece prometiti Cartmanov glas sinhronizovan najvecem negativcu u filmu, zabrana u nekim zemljama, a u najvecem broju nija za under18 pa cak i U 15.. Inace, nije u pitanju crtani film vec su likovi lutke sa sve onim konopcima koji ih pokrecu, zatim igracke avioni, automobili, motori,... makete kao okruzenje, nista kompjuter. Zvuci mnogo naivno ali jednostavno u pitanju je savrsenstvo, verujte na rec. BTW, budzet ovog filma je astronomskih 300 miliona dolara! Sto ipak "malo" izlazi iz okvira undergrounda ali jasno je da niko ne moze pobeci od globalistixkog trenda pa ni tvorci South Parka...nazalost, ili na srecu, kako ko uzme.

I*m with the pilots
don't ask twice :)
eo ga
http://www.mediafire.com/?6tzdznodmnd

I Am A Man Of Constant Sorrow - 05 - The Soggy Bottom Boys.mp3O Brother, Where Art Thou?ako zelis ceo ost, dobijes sutra :] posto je jako veliko, ripovala sam na 320.

I*m with the pilots
75.jpg101 Reykjavikdobro je kad pricaju za filtere marlboro cigara : ))oke je, svi su ga toliko prepricavali i preporucivali, ocekivala sam opet neko chudo, ali mi se npr late night shopping vise svidja (uglavnom sam nailazila na ta poredjenja)priznajem da me je glavni "junak" prilicno iritirao u nekim momentima :]ali mislim spoj: island + flamenko + lezbo :lol:
Le Vent de la nuit

Ako ikada budete u prilici odgledaj te animirani crno-beli dugometrazni film koji se zove "Persepolis" nemoj te propustiti tu priliku! http://www.sonypictures.com/classics/persepolis/main.htmlFilm me potpuno ostavio zatecenu... U bioskopu sam krila suze, a kad je sad pre neki dan izaso na DVD-u ... ne moram vise da se krijem, sad otvoreno neutesno placem i histericno se smejem dok me pas i macka gledaju sa znakom pitanja...Elem, ne znam koliki ste fanovi francuske kinematografije... Ali ima tu mnogo dobrih filmova, pritom ne mislim na klasike. ;)persepolis.jpg

Edited by Le Vent de la nuit

la momeolala edith piaf... igra je trudna devojka iz big fish... igrala je i u a good year... u filmu se ne pominju njeno dete koje je umrlo jako malo i njen vlajda drugi muz... najjaca scena je kad joj saopstavaju da joj je poginuo ljubavnik u avionskoj nesreci i onda sledi njena reakcija

I*m with the pilots
meni je 101 reykjavik jedan od najdrazih filmova generalno.
svideo se meni, to sto ja nadjem neke stvari koje mi ne idu uz kolach, ne znaci da mislim lose o svemu tome ;]

we own the night...samo very beginning.eva mendes uz blondie...sta jos pozeleti u tom trenutku, posle samo pet minuta film gubi apsolutno smisao.izgubljeno vreme, pa cak i zbog eve.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...