Jump to content

Poslednji film koji ste gledali

Hjortron

Recommended Posts

Prolazeći kroz Will Ferrell fazu (sledi nakon Ben Stiler i Owen Wilson faze) odgledao nekoliko njegovih filmova. Old School, Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby, Blades of Glory i Stranger Than Fiction.
Нисам још стигла да одгледам два последња наведена, али што се тиче прва два, мени је баш обрнуто. Old School обожавам, све форе су садржајне, не своде се на глуматање, плус што је цео филм омаж Fight Club-y, док је Таладега превише ретардирана за мој укус и има јако мало квалитетних фора, све се своде на неке бљувотине. Сећам се да сам га једва одгледала до краја и свега неколико пута насмејала. Blades једва чекам, видела сам неке делове и обећава ми. :)Иначе, Вилове улоге по другим frat pack филмовима су одличне. Мугату у Зулендеру или онај у затвору из Старски и Хач. :lol: Јеси ли гледао Anchorman-а? Обавезно стави на списак. :) Aaaaaaaaaa afternoon delight :lol:
  • Replies 13,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• korindjar

451

• zez

451

• BlackGeorge

406

• Sludge Factory

330

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odgledao ponovo 'Le Magnifique'.Ne znam da li je u pitanju nostalgija za vremenom kada sam ga prvi put gledao, ili prosto činjenica da Bebela volim u svakom izdanju - tek ja se pošteno nauživah.Bob St. Clair je :kralj: Par dana ranije sam prvi put gledao 'Au revoir, les enfants' i jako mi se dopao. Iako često mogu da dam razne razloge zašto mi se film sviđa, u poslednje vreme sam shvatio da su najbolji filmovi oni za koje samo mogu da kažem da u njima ništa ne bih menjao. Nijedan dijalog, nijednu scenu, nijedan casting izbor, nijedan obrt u scenariju...Ovo je takav film.Scena gledanja Čaplinovog filma je izvrsna.

Нисам још стигла да одгледам два последња наведена, али што се тиче прва два, мени је баш обрнуто. Old School обожавам, све форе су садржајне, не своде се на глуматање, плус што је цео филм омаж Fight Club-y, док је Таладега превише ретардирана за мој укус и има јако мало квалитетних фора, све се своде на неке бљувотине. Сећам се да сам га једва одгледала до краја и свега неколико пута насмејала. Blades једва чекам, видела сам неке делове и обећава ми. :)Иначе, Вилове улоге по другим frat pack филмовима су одличне. Мугату у Зулендеру или онај у затвору из Старски и Хач. :lol: Јеси ли гледао Anchorman-а? Обавезно стави на списак. :) Aaaaaaaaaa afternoon delight :lol:
Dobro, malo nam se razlikuju ukusi. :) Anchormana gledao davno i nije me nešto oduševio. Kao Mugatu je bio odličan i žao mi je što nije malo više bio akcenat na njemu. Čuo sam da je dobar u 'The Producers' kao nacista. što se tiče Taladege slažem se, samo što sam ja taj film i skontao kao želju za forsiranjem totalne imbecilnosti, pa mi je prijao. Scena molitve pred ručak, klinci Walker i Texas Rendžer i Isus koga zamišljaju kao nindžu koji se bori protiv zlih samuraja, sam naziv balada o Riki Bobiju..film je tribute retardiranim fazonima. :) Blades je priča za sebe, mnogo bolji humor i super priča generalno.
Blood ranch ... dao bih mu vecu ocenu od ove na IMDb-u.. Prilicno dobar slasher, prica veoma slicna onoj iz Hills have eyes ili Texas Chainsaw massacre:The Beginning.. Grupa "psiho-zaostalih" likova hvata par studenata na road tripu kojima se prikljucuje i jedan Englez koji je bio u ratu u Iraku... krece klanje... Glavni "koljac" je Jim Fitzpatrick koji neodoljivo podseca na Boru Djordjevica :D .. Odlicno odglumio lika koji voli da ubija i slusa klasicnu muziku, a obucen je kao bajker. Inace, produkcija prilicno smesna.. mozete videti kameru par puta, ali i kako odsecena glava trepce..nekoliko puta... :D ... sve u svemu, nije lose...btw, ima prilicno zivopisnih scena.. i likova..recimo..:A transvestite midget babysitting little girls, a mentally retarded man masturbating with a dead body, a game of human darts.6217_article.jpg Edited by kokota

"The Good German" (2006). Po meni pretenciozan i propao pokusaj film noira, iako, voljela bih procitati Kanonovu novelu po kojoj je radjen film.Trojka.

I*m with the pilots

pogledala 300, radovala se Leni, ali me nesto i nije odusevila kao i prethodnim nekim filmovimanemam pojma, ako pricamo o ekranizaciji stripa - onda je sasvim oke.ali sam strip meni malo skripitj mozda i ne, ali meni je premalo tu bilo cega da mi izgleda kompletnosav je film prepun tih slowmotion delova, pa me je to smorilo, ne zato sto ih ne volim, nego ih je prosto bilo previse.i malo mi ovaj glavni vikac "Spaartaaa" bezveze. i tesko mi ide spajanje svih tih razlicitih engleskih akcenata (bilo i irskih?!) sa tim desavanjima, jbiga.ali ono..oke bilo pogledati, mislim nije ovo neki hejt..vise sam ostala u fazonu "hmmm ..gleda mi se Coupling" posel ovoga.

Edited by I'm with the pilots

S kakvim sam apetitom večeras posle 20 minuta prekinula gledanje smaračine stoleća Evening... A posle prespavala poslednjih pola sata The Hoax.Poslednji koji sam odgledala od početka do kraja beše 1408. Nije loše, moglo je i bolje.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...