Jump to content
IGNORED

Moderacija

hattori

Recommended Posts

• Replies 27.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• teacher

649

• Miralem

853

• henrik larsson

660

• Аврам Гојић

1191

opet ja malo o muzici :blush:1. smeju da se kace slike?ako smeju, el smeju direktno linkovi il mora da se skine, preimenuje pa okaci negde?2. moz na only c&p da se napise sta je i od koga je? :inn: thx :)edit:gde cemo lastis? :zbun:u fitnes? :Dstavljam u fitnes pa ga vi setajte, ako vam se ne svidja.

Edited by nickie

nemam nikake primjedbe. samo nemojte da nestanete opet, jer ja necu vishe da vas trazim <_< (da ne govorim o nesrecnicima, kojima svaki drugi dan shaljem treci link - e nije vishe tamo, sad je ovde. ja sam bre ozbiljna gospoja :P)

zasto nema u svakom podforum linak™ : Mark all topics read (ili tako nekako)?ima samo na glavnoj strani.
(možda ne odgovaram na pravo pitanje) zar se to ne postiže klikanjem na plavi IPB kvadratić podforuma?
1. smeju da se kace slike?ako smeju, el smeju direktno linkovi il mora da se skine, preimenuje pa okaci negde?
Za sada bolje da samo linkujemo sve slike.

Vidim da nema kandidata koji bi vodili Lokal- patriotizam pa reko da se prijavim za to radno mesto. Mislim da minuli rad na 92ci dovoljno govori o mom stavu glede lokala.

nemam nikake primjedbe. samo nemojte da nestanete opet, jer ja necu vishe da vas trazim <_< (da ne govorim o nesrecnicima, kojima svaki drugi dan shaljem treci link - e nije vishe tamo, sad je ovde. ja sam bre ozbiljna gospoja :P)
jesvala, ja izandzala svoju reputaciju, jos bih podnela dva tri slanja obavjesi, ne puno vise od toga

ne kenjkam, komentarisem

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...