Jump to content
IGNORED

Moderacija

hattori

Recommended Posts

e. ako moze da se zabrani helli koriscenje cirilice, bilo bi dobro.
ako je i bilo sanse da prestane, sada je nestala.
Ovaj meni bas dobar, tacno ono sto i jeste: cenzura.Dajte pdf. Radio, kad vec ima TV i Stampa.
odlican podsetnik, fala lepoa cenzura... i ja sam vise volela stari spojler, daleko je uzbudljiviji, ali mislim da je ovaj difolt za ovu verziju ipba
  • Replies 27.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• teacher

649

• Miralem

853

• henrik larsson

660

• Аврам Гојић

1191

Em sam mrzio ove kad mi dodju iz stampanih medija na radio pa misle da sve znaju, a onda prilog o jeseni koja je stigla u nas grad naprave od 15 minuta price, sad opet sa njima. Sa druge strane ovi sa TVa su uvijek mislili da su zvijezde i trazili da stoje kad nesto na radiju pricaju: "da im se dijafragma ne lomi" :blink: .Uglavnom. Radio treba da ima svoj pdf ili jednostavno mediji pa sve troje na hrpu.

Em sam mrzio ove kad mi dodju iz stampanih medija na radio pa misle da sve znaju, a onda prilog o jeseni koja je stigla u nas grad naprave od 15 minuta price, sad opet sa njima. Sa druge strane ovi sa TVa su uvijek mislili da su zvijezde i trazili da stoje kad nesto na radiju pricaju: "da im se dijafragma ne lomi" :blink: .Uglavnom. Radio treba da ima svoj pdf ili jednostavno mediji pa sve troje na hrpu.
U potpunosti podrzavam!Tolke preporuke na 92ci "sta slusam" (a slusam samo radio) da je red da i ja kazem koju (posebno o web stanicama).

Tacno, ima gomila i radio stanica po internetu i ljudi koji snimaju svoje emisije i kace po web sajtovima i ovih nasih "mp3 u odasiljac i jedna mikrofon" sa nacionalnim frekvencijama.Red je da se o tome prodiskutuje.

mozda tv i radio...sam radio bi imao premalo topika za to...
Ne bi imao, ta tema ja zapostavljena bas za to sto nema svoj pdf, pa niko od Velikog brata i CSIja ne stigne da i o ovome prica...Cuj, Larko, stavite sad, pruzite mu priliku... pa ako ne bude islo, ukinite... Edited by Atreid
izvolte pricajte o radiju, ja ga slusam 24/7 i obozavam :), tv nemam, ali tv je daleko najkorisceniji medij, i mislim da bi grupisanjem tih forumcica u jednu kategoriju, radio i stampa izgubili (barem u pocetku). svakako, ako bude mnogo radijskih tema, ili o novinama, pregrupisacemo. za sada neka bude ovako, je l' to ok?molim vas sve da imate na umu da je ovo kostur foruma, i da ce, u zavisnosti od interesovanja, posecenosti, ideja biti raznih dopuna i izmena. ovo je za sada sve kao neko 'postavljanje hipoteza'. :)

a radio i stampa zajedno?kao ono old school mediji, sto idu uz miris tople kafe, porodicnu atmosferu, secanje na detinjstvo na selu i taj rad.i publika im je vise zajednicka nego sa tv-om.osim toga ta dva mogu zajedno da se konzumiraju, a ni jedan ne moze efikasno zajedno sa tv-om.eto i te logike.edit: ok, debil, vec je tako, ne postizavam da pratim. al bas mi drago. odlicna kombinacija. a ako stampa (sad na vreme citam atreida!) nema mnogo, tim pre ne bi prezivela sama.samo da stampa ne ispadne politika...

Edited by kurdi
molim vas sve da imate na umu da je ovo kostur foruma, i da ce, u zavisnosti od interesovanja, posecenosti, ideja biti raznih dopuna i izmena. ovo je za sada sve kao neko 'postavljanje hipoteza'. :)
Naravno ;) Nego, obrati paznju da na toj temi nemamo nista od stampe a o radiju vec dva, a bice ih uskoro i vise.Edit: tri topica. Edited by Atreid
Pa ne bi tamo trebalo biti mnogo posla :)
jes, eno vec se pojavio neki suncokret za kojeg larko tvrdi da je klon.mada na zabavi nije tolko ni bitno.nemo bre da mi omalovazavas funkciju.

Treba nam logo umesto ovog Invision power board-a. Predlažem da raspišemo konkurs, samo da ne prođemo k'o Tijanić sa logom evrovizije.Bolji je onaj spoiler, ovaj ne zamaskira smajlije.Nema youtube tag-a :(

da, i prihvatam krunu jezika :P

a kamo priroda/ekologija/divlje&domaće životinje? :huh:
i cedine slike oma dovucite na ljubimce angry.pnga da... moze negde (i ako moze gde?) da se otvori topik gde cemo da nagadjamo ko su nikovi koje ne prepoznajemo? -_- Edited by nickie
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...