Jump to content
IGNORED

Moderacija

hattori

Recommended Posts

• Replies 27.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• teacher

649

• Miralem

853

• henrik larsson

660

• Аврам Гојић

1191

u jebote... konacno ce da bude pinnovan topic o guided by voices.nego tamo kod nas u komsiluku, al ozbiljno:1. fotografja tradicionalno ima dva topica - jedan amaterski i jedan profesionalni. da li za to treba poseban pdf?2. (primera radi) fragmenti nije ocigledno gde spadaju, a bice i drugoh takvih stvari, tipa stripovi, arhitektura...elem, nije li ipak potrebna neka opsta umetnost, koja bi mogla da si pripoji i fotografiju, ko sto je i bilo. mislim ne moramo bezato od onga sto je radilo.

i druga (s)licna stvar...ovo kao otkrica pdf, a posebno fizika, sta je to?prvo kakva crna otkrica?a drugo gde tu ide zanimljiva matematika, ili u krajnjem slucaju i ?evolucija i sl?i tu mislim da jedna opsta nauka bolje radi.aj komputeri posebno, to ima smisla, to je servisni pdf.ups, sad sam video da je folizofija a ne fizika. ok, to je malo bolje. al opet mi s ecini da nece sve spasti u dve tako detaljno definisane kategorije,a po prometu je dovoljna i jedna opsta.

Edited by kurdi

Мени мало ружан

овај спојлер таг

. Нешто ми бољи онај кликабилни, али добро... није пресудно. :)

Мени мало ружан

овај спојлер таг

. Нешто ми бољи онај кликабилни, али добро... није пресудно. :)

Ovaj meni bas dobar, tacno ono sto i jeste: cenzura.Dajte pdf. Radio, kad vec ima TV i Stampa.
ok, i konacno za sada...zar ne treba ipak dvoje za igre itd.?sabbaticle i to, a promet veliki.
vid njega, ni počeo nije da radi, odma oće na odmor. da nećeš možda i regres?sad ozbiljno, biće, biće još je u toku dodela odlikovanja. Edited by MaryPoppins
ok, i konacno za sada...zar ne treba ipak dvoje za igre itd.?sabbaticle i to, a promet veliki.
Pa ne bi tamo trebalo biti mnogo posla :)
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...