Jump to content
IGNORED

Moderacija

hattori

Recommended Posts

najsmešnije u svemu tome je što ste mislili da će vam se taj normalan svet silno nadiviti zbog vaših belih listića. istina je skroz suprotna - u skorije vreme vas više neće posmatrati ni kao ljudska bića, nego kao morloke, decime, borgove, todorce ili neke druge evolutivne rukavce.
:puke:
  • Replies 27.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• teacher

649

• Miralem

853

• henrik larsson

660

• Аврам Гојић

1191

I sada ovo nije za ban, a ono Larsonovo jeste?
:puke:
krivi ste i vas dvojica. niste sprečili nikolića, a mogli ste i sad vam sleduje kolektivna odgovornost još 1820 i kusur dana.
niste sprečili nikolića,
to je istina, ali bar nisam aktivno radio na njegovoj promociji, gadeći drugu stranu u izborima ostalim glasačima

Jooj, zasta je banovalo Larsona.Pa da, i Al Kaponea su skenjali na neregularnosti oko placanja poreza, nizasta drugo.Franklin Roosevelt je, konfiskacijom Kaponeovog kadilaka, dobio bullet-proof drzavnicki auto.

snapback.pngaram, on 06 June 2012 - 22:36:52, said:pa ne mora, jebi ga. treba samo poslati nekolicinu na pzd, a hellu na speakers korner, pa nek tamo propoveda. pa ko bas voli nek ide tamo da ga cita.
možeš ti da me prebaciš na kulinarstvo, lajfstajl, umetnost, fb92, krstaricu, burek, gde oćeš. možeš da me staviš na ignor, pretiš mi, banuješ me, šta god.ali nećeš promeniti aksiome:1) da su na vašoj strani oliver antić, aleksandar vulin, boško obradović, željko cvijanović, milorad vučelić, bogoljub karić, velja ilić, milo đukanović, petar luković i peščanički mazohisti 2) evropski parlament & stejt dipartment se zajedno sa mnom čude nad vašim nečinjenjem kojim ste faktički dali podršku negiranju genocida, poljuljali evrointegracije i ubedačili region u sledećih pet godina. naravno, ja neću da ponavljam šta su rekli, jer ćete opet junački da izignorišete šamarčine koje svakodnevno pristižu vašem predsedniku i ponavljate da je baš dobro što imate retosa koji će predstavljati svu raskoš vaše, mhm, građanske svesti.najsmešnije u svemu tome je što ste mislili da će vam se taj normalan svet silno nadiviti zbog vaših belih listića. istina je skroz suprotna - u skorije vreme vas više neće posmatrati ni kao ljudska bića, nego kao morloke, decime, borgove, todorce ili neke druge evolutivne rukavce. s razlogom, dabome:
Quotesa ponosom i zdravim razumom preuzimam na sebe da sam doveo tomu
odavno si ti meni na ignor listi, kao sto i sam znas. vrlo mi je zao zbog toga, jer si umeo (a umes i sad) jako lepo da pises pre nego sto si odabrao da budes dvorska luda. sta sad, tvoj izbor, ali onda ti je mesto tamo gde rekoh...dalje, nema potrebe da mi persiras.ovo o stranama, pored toga sto je nisko, je i potpuno netacno. ja se nisam svrstao ni na jednu stranu, za razliku od tebe. a ti sad idi prouci malo onaj bergasin spisak, pa vidi s kim si.ostatak bolje da ne komentarisem. osim ovog namernog podmetanja drugog kvota meni, to moram - jadno.
krivi ste i vas dvojica. niste sprečili nikolića, a mogli ste i sad vam sleduje kolektivna odgovornost još 1820 i kusur dana.
Dodao bih i da su time što su na svoju stranu prihvatili ološ kao što su oliver antić, aleksandar vulin, boško obradović, željko cvijanović, milorad vučelić, bogoljub karić, velja ilić, zapravo legalizovali pljačkanje Srbije i prelivanje nacionalnog bogatstva u ruke šačice kriminalaca i sa njima povezanim korumpiranim političarima.
ostatak bolje da ne komentarisem. osim ovog namernog podmetanja drugog kvota meni, to moram - jadno.
ajde, ajde, nisam mislio da tebe naružim, nego gledam na to kao neki zlobni osećaj trijumfa koji je vladao u borgu.sve dok niste skapirali da vam tomina pobeda otvara perspektivu ubrzanog siromašenja i da nije baš sve isto kao pre.

Administratori, samo bih da kažem da ne postoji niti jedan razlog da Hella bude izvan speakers cornera, ili barem da mu se zabrani pisanje na politici. Toliko s moje strane.

postoje mnogi razlozi da bude van speakers cornera i da pise na politici

Edited by pere urban x

Da, a jedan od glavnih je to sto je zasticena vrsta kojoj se tolerise ono sto se nikome ne bi. Jer, pobogu, to je samo koncept.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...