Jump to content
IGNORED

Torte i kolači


Amelija

Recommended Posts

gde gadno, rene :D 

mozda ne izgleda (kao sto i nikad ne izgleda ta vrstu kolaca) estetski savrseno, ali samo zamisljam taj socni kolac sa prelivom od (rekla bih) kondenzovanog mleka (kao onaj kolac sa urmama u poslasticarnici izmedju merkatora i durmitora)

mmmmm....

Link to comment
2 hours ago, nisam ja said:

Draaaaaagaaaaaa

 

50946131_1072551716286653_97239734189188

 

 

sto bi reko tin ujevic u makturnu, nocas se moje jelo zari, nocas se moje vjedje pote, i moje misli mak ozari, crknut cu nocas od ljepote. dusa je strasna u dubini, ona je zublja u dnu noci, kuvajmo, kuvajmo u tisni, jedimo, jedimo u samoci. cista poezija :D

 

isla sam na njihov fejsbuk da se obavestim sta je ovo. mi mak entuzijasti treba da se drzimo zajedno.

 

 

1 hour ago, nezvanova said:

gde gadno, rene :D 

mozda ne izgleda (kao sto i nikad ne izgleda ta vrstu kolaca) estetski savrseno, ali samo zamisljam taj socni kolac sa prelivom od (rekla bih) kondenzovanog mleka (kao onaj kolac sa urmama u poslasticarnici izmedju merkatora i durmitora)

mmmmm....

 

ja bih svoj dinar stavila na da je ovo vanila kastard. ko prvi bude jeo, da podnese izvestaj:D

 

 

smislila sam da se moj kolac s makom za nis i leskovac zove smak, cita se s -mak :D

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Da pohvalim nešto. Neloš ovaj Kravica čoko krem. U palačinke se baš lepo uklopio. Blažeg je ukusa, manje sladak i dosta povoljnijeg sastava od recimo Nutele, a čokolada se sasvim fino oseti. Zlobnici bi mogli reći da je kao puding. :dry:

Edited by mraki
Link to comment

Nema palminog ulja i biljnih masnoća, samo nekih mlečnih i to manje, kao i šećera. Piše 290 kalorija/100g što nije previše ako im je verovati.

Mislim da je ovo na foru Philadelphia namaza (sira?) sa ukusom čokolade koji furaju kod vas...

Edited by mraki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...