Jump to content
IGNORED

Torte i kolači


Amelija

Recommended Posts

Ako se zadesite u kuci Jevrema Grujica (trenutno je izlozba Milene Barili do kraja januara), imaju i mali kafe tamo u jednoj od prostorija sa nekoliko stolova, i sluze veoma ukusnu Natalijinu tortu, koja se pravi, kako kazu, po originalnom receptu kraljice Natalije. Parce kosta 200 dinara, caj je 100, kafe nesto vise, imaju i vino. Zaboravila sam da pitam da li se moze doci samo u kafe, ali sumnjam posto je to prakticno jedna soba te kuce pa je vise ideja da je to za posetioce. Ulaz na izlozbu je inace 300 dinara.

 

http://domjevremagrujica.com/

Link to comment
On 21.1.2019. at 17:37, dùda said:

iiii, šta ima novo oko slatke pavlake za šlag ?

 

ima li gde da se nađe ?

 

i da li je neko pokušavao da umuti onu za kuvanje ?

jbt, neverovatno da ove za kuvanje ima kol' ko 'oćeš a ove za šlag ni za leka :isuse:

nameračila se da pravim jednu lepu, laganu voćnu tortu, ali nije to taj ukus ako je od ovih veštaka

Na Bajloniju ima u jednoj radnjici, odličnog kvaliteta. Ima i u Metro C&C neka nemačka prava mlečna.

Link to comment
34 minutes ago, magnolia said:

Na Bajloniju ima u jednoj radnjici, odličnog kvaliteta. Ima i u Metro C&C neka nemačka prava mlečna.

fala :)

daj pobliže lokaciju te radnjice ako ti  nije problem

Link to comment
Na Bajloniju ima u jednoj radnjici, odličnog kvaliteta. Ima i u Metro C&C neka nemačka prava mlečna.
U Metrou sam trazila bas pred Ng nije bilo mlecne, mada se mozda i prodala. Kako izgleda, da li znas?
Link to comment
18 hours ago, dùda said:

fala :)

daj pobliže lokaciju te radnjice ako ti  nije problem

ja kupjem  tečnu mlečnu pavlaku za šlag  na meru  u Kruna komerc  prodavnicama mlečnih proizvoda kojih ima na svim pijacama. Muti se odlično, neutralnog je mlečnog ukusa, ako dodaš šećer i vanil šećer biće slatka i mirisaće na vanilu :D Ja sa tom pavlakom pravim tortu Pavlovu i skroz mi je ok i potaman , plus je na meru puno  jeftinija nego ona PKB za mućenje koje ne znam ima li još .

 

Link to comment

Na vidikovackoj pijaci postoji Kruna komerc, ali ne prodaju mlecnu pavlaku, vec samo one biljne iz uvoza i ubedjuju me jos kako su one zapravo mlecne sa malim udelom biljne masnoce. Tjahh, mene nasli

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...