Jump to content
IGNORED

Torte i kolači


Amelija

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Jučer na 1 eventu ničim izazvan prihvatio parče torte. Parče je bilo by all means malo, ali druškanine moj, unutri je zipovana Santa šećera. Ja ne razumem zašto to ljudi rade. 

 

I ostalim vestima nastavljam da istrebljujem martzipan po kući. I našao sam galeb 80%. To ću posle. Ostalo neka konfekcija ferero, rafaelo, milke, I da ne nabrajam...

Link to comment
3 minutes ago, nisam ja said:

Jučer na 1 eventu ničim izazvan prihvatio parče torte. Parče je bilo by all means malo, ali druškanine moj, unutri je zipovana Santa šećera. Ja ne razumem zašto to ljudi rade. 

 

I ostalim vestima nastavljam da istrebljujem martzipan po kući. I našao sam galeb 80%. To ću posle. Ostalo neka konfekcija ferero, rafaelo, milke, I da ne nabrajam...

Jesi kupovao Lindin marcipan?

Link to comment

Nope. Ovo mi nešto gospoja donjela iz Budimpešte. Neka srcad pa u čokoladi a unutra opet neko iznenađenje. Ali blago, nenapadno. 

 

Što, kaki je taj lidlov? To onako u crevu, ko parizer? 

Link to comment
46 minutes ago, Ras said:

Tvoja rerna i dalje blista. Kako je to moguće? Jesi li pekla nešto od prošlog novembra?

 

šta ti je perspektiva, ja se sinoć namučila dok nisam našla ugao iz kog se fleke najmanje vide :facepalm:

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...