Jump to content
IGNORED

Dekriminalizacija i legalizacija


Indy

Recommended Posts

i was born 3 months after her death :lolol:
Šta ti nije jasno sačekali su zvaničnih 9 meseci i ondak su je iskopali i izvadili dete i još uvek postoji opasnost jer je ova uvlačila dok je bila trudna i pitanje je šta će bit na posletku.
Link to comment
Šta ti nije jasno sačekali su zvaničnih 9 meseci i ondak su je iskopali i izvadili dete i još uvek postoji opasnost jer je ova uvlačila dok je bila trudna i pitanje je šta će bit na posletku.
Nedavno istraživanje izloženosti in-utero bodenju travom kroz pupčanu vrpcu tri meseca nakon smrti majke dokazalo je da deca rođena nakon ovog iskustva natprosečno ne postoje.
Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Još malo. :)
Marihuana je bezbednija od alkohola - tako je i tretirajmo. Odrasli koji bi rađe koristili marihuanu nego alkohol trebalo bi da budu slobodni da to i čine. Novac iz budžeta koji su koristile da uhapse one tri četvrtine miliona ljudi, vlasti bi trebalo da usmere prevenciji i rešavanju pravih krivičnih dela. Drugim rečima, regulacija marihuane učinila bi Ameriku bezbednijom i zdravijom nacijom.
Link to comment

Da, cesto argumenti branitelja zvuce flimsy , a i brate nenaucno... dovoljno je za dekriminalizaciju biti 1 libertarijanac, bogus objasnjenja zasto je ganja dobra mogu samo da pokvare case.Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

meni je sve to fakat smesno.... moj izbor, moja stvar i nikad nisam imala potrebu da ga branim.. kolko god dae manje/vise/uopste stetno ili ne u poredzenju s bilo cime..... cak me ni ovo US legalizovanje nesto posebno ne dotice.. smesno mi je -- dvodecenijskom konzumentu konacno zvanicno odobravaju travu..... 'kej, if ja sej sou

Link to comment

covek bi pomislio da bi ti mozda bilo drago zbog toga sto onaj ko ti prodaje vutru nece morati da bezi pred zakonom da bi tebi obezbedio to zadovoljstvo, ali dobro, ako ti je sve to smesno, sta da se radi.

Link to comment
Da, cesto argumenti branitelja zvuce flimsy , a i brate nenaucno... dovoljno je za dekriminalizaciju biti 1 libertarijanac, bogus objasnjenja zasto je ganja dobra mogu samo da pokvare case.Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja se često pitam da li ja tako zvučim kad komentarišem nešto od opštih stvari koje su mi van struke... da zaćutiš zauvek.
Link to comment

joooj, da je glupost lekovita, svima bi nam dobro bilo od ovih tekstova. u jednom se marihuana pravda big bad wolfom alkoholom, a u drugom tekstu se pišu rečenice poput ove:"U tu skupinu spadaju i oni koji su bučno tražili zabranu ove biljke samo zato da bi time skrenuli pažnju sa svojih problema."smejem se naglas već pet minuta, ko zna šta sam otog čina već proizvela u mozgu.

Edited by PointTaken
Link to comment

Da zanemarimo za trenutak konzmente - kod nas bi legalizacijom najviše izgubile navijačke grupe koje diluju travu za moćnike iz policije i db-a. Znam da je to već postala fraza, ali se s vremena na vreme pokaže da je to tako.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...