Jump to content
IGNORED

NHL


malkin

1 Polllll  

17 members have voted

  1. 1. Ko će da pobedi i u koliko utakmica?

    • Detroit u 4
      1
    • Detroit u 5
      0
    • Detroit u 6
      2
    • Detroit u 7
      5
    • Pittsburgh u 4
      0
    • Pittsburgh u 5
      0
    • Pittsburgh u 6
      7
    • Pittsburgh u 7
      3


Recommended Posts

Da, i Shaw je isto igrao sa izlomljenim rebrima, pride onaj jeziv pak u lice, a Hossa imao prikljesten disk.Inace, meni je nakon SP u fudbalu, NHL playoff ubjedjivo najinteresantniji sportski dogadjaj sezone sa kime se ne mogu mjeriti ni zavrsnica LS, ni NFL ili NBA playoffs.

Link to comment
  • Replies 693
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miljenko

    176

  • Prospero

    75

  • malkin

    72

  • Lrd

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ufff, sve skupa, mora da je vraski bolelo. :Hail:Odlicno finale.NHL i NFL su mi podjednako dragi. MLB je tu odmah. NBA mi je nekako izgubio draz.

Edited by Miljenko
Link to comment
Ufff, sve skupa, mora da je vraski bolelo. :Hail:Odlicno finale.NHL i NFL su mi podjednako dragi. MLB je tu odmah. NBA mi je nekako izgubio draz.
+ za sve :)
Link to comment

U NHL je intenzitet igre + element publike (koje je generalno najvise lojalna, znalacka i najmanje korporativna od svih americkih sportova) dobitna kombinacija. Baseball mi je nekako random, a uz to i prespor, da bi bio zanimljiv, dok je NFL ugusen reklamama da bi bio na istom nivou kao hokej. Plus, igra se samo jedna utakmica pa cesto imamo one-sided Super Bowl (uz svo postovanje razlika izmedju AFC i NFC) jer neki od timova zalutaju (tipa Chicago Bears prije par godina) i realno ne pripadaju.There, I said it :-)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...