Jump to content
IGNORED

NHL


malkin

1 Polllll  

17 members have voted

  1. 1. Ko će da pobedi i u koliko utakmica?

    • Detroit u 4
      1
    • Detroit u 5
      0
    • Detroit u 6
      2
    • Detroit u 7
      5
    • Pittsburgh u 4
      0
    • Pittsburgh u 5
      0
    • Pittsburgh u 6
      7
    • Pittsburgh u 7
      3


Recommended Posts

  • Replies 693
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miljenko

    176

  • Prospero

    75

  • malkin

    72

  • Lrd

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

faceoffs Pens 13/36Moraju Pensi više pakova da osvoje, sa ovakvim procentom neće preživeti ovih 20 minuta.Skajvoker, iznenađujuće, 0/6. Ali sve protiv Yetterberga. Babcock bi mogao malo kreativnije da koristi last line change, a ne da stalno ganje Skajvokera Vejderom. Ako se mladi džedaj ne vrati, očekujem da Yetterberg prati Malkina na ledu.Ostao sam bez piva, moram da pređem na viski. Vidimo se na pijanom postovanju, ili me istrpite ovde...

Link to comment

Uh,kakva drama na kraju.Sada kada nisam ponovo propusio,necu nikada.Bravo za Pingvine.Docekah,posle toliko godina,da uzivo vidim kako igraci mog omiljenog tima dizu pehar. :Hail: :Hail: :Hail:

Link to comment
  • 7 months later...

Пратили неко овај преподобни спорт на овоме месту?Малкине, мајсторе, царе дај се укажи и дај мишљење по питању ОИ у Ванкуверу.Хоће ли Канађани успети да се реванширају Русима за онај пораз у Квебеку 2008. у финалу СП и за пораз 2009. у Берну поново у финалу СП.Какви су Амери, Чеси, Шведи, Финци?Одлична утакмица била на СП до 20 година у финалу Канада-САД, САД победиле у продужетку.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Pratim ja i sa nestrpljenjem očekujem početak turnira, pošto mi je hokejaški turnir na OI jedan od top sportskih događaja uopšte.Čekamo da malkin otvori topik i da uvodnu reč, pa ćemo da komentarišemo. Biće do jaja - naročito ako finale budu igrali Rusi i Kanađani. :)

Link to comment
Pratim ja i sa nestrpljenjem očekujem početak turnira, pošto mi je hokejaški turnir na OI jedan od top sportskih događaja uopšte.
dobar izbor :) kao i u nhl plejofu, ogroman uticaj moze napraviti neki golman koji se nadje na hot streaku i brani kao da je u transu iz utakmice u utakmicu. u nadi sam naravno da ce na ovoj olimpijadi to biti brodeur (koji ima, moglo bi se reci, prilichno solidnu sezonu za sada :D), ali sve u svemu bice odlichan turnir. i taj jebeni malkin koji igra u pittsburghu, pa imam josh jednog rusa koga ne mrzim uz gonchara :D Edited by Teixeira
Link to comment

Ali, brate, prvi napad Rusa - Datsyuk, Kovalchuk, Ovechkin, a rezervni centar Malkin. Samo kad ih vidiš kako zajedno kližu na terenu, pa da se usereš. :D Mada me ne bi čudilo da ih Finci ponovo ojade, po tradiciji...

Link to comment
Mada me ne bi čudilo da ih Finci ponovo ojade, po tradiciji...
finci i jesu ozbiljan kandidat da ih oderu, ipak imaju i odlichne golmane ovog puta.a neka imaju rusi koga hoce, ja cu navijati za reprizu finala iz '02 :)
Link to comment
  • 3 months later...

U nastavku akcije "izmamiti još koji ekstra post od malkina", samo da konstatujem da su Chicago Blackhawksi sinoć postali prvi finalisti Stanley cupa, pošto su pometlali SJ Sharkse u četiri utakmice, što je naizgled malo iznenađenje pošto je SJS po imenima možda najjača ekipa u ligi, a i bili su prvi nosioci na zapadu. Moj je pak dojam da je Chicago kompletnija ekipa, sa boljim bekovima i dva fenomenalna mlada napadača i da zasluženo idu u finale. Lični utisak - Patrick Kane već sada jedan od najboljih igrača lige (nisam uopšte gledao njegovu statistiku ove godine, samo sam stekao takav utisak gledajući ga u Chicagu i USA reprezentaciji).Elem, dok je na Zapadu plejof išao uglavnom po predviđanjima, na Istoku je sve išlo upravo suprotno. Svi favoriti su poispadali, a finale igraju 7mi i 8mi nosioci. Večeras će moj drugi omiljeni NHL tim - Habsi, probati da započnu još jedan preokret, pošto gube sa 1-3 protiv Phile (prethodno izbacili omražene Capitalse i šampione Penguinse, moj treći omiljeni tim).U svakom slučaju, ko god da prođe, Chicago će biti veliki favorit u finalu, obzirom na kvalitet, glad za trofejom (čekaju ga valjda pola veka) i prednost domaćeg terena. Sa druge strane, najveći nedostatak Chicaga je što za njih igra baksuzni Marian Hossa. :D

Link to comment

Veceras u 1h je 5-a utakmica (ima na SK+) izmedju Filadelfije i Montreala. Obe ekipe su ludacki dosle do finala konferencije. Montreal izbacio mozda 2 najbolje ekipe na istoku, dok je Fila u 82-oj utakmici u direktnom duelu sa NYR za poslednjeg ucesnika playoff-a u shootout nekako prosla dalje. U prvoj rundi su lagano (4:1) izbacili Devilse koji su tokeom sezone u trejdu doveli Iliju Kovalcuka, onda sledi vec legendarna serija sa Bruinsima od 0:3 do 4:3 u pobedama (u sedmoj utakmici su gubili u prvoj trecini sa 0:3 i na kraju 4:3 :Hail: ). Inace sve 3 pobede protiv Montreala su ostvarene bez primljenog gola :Hail: i to od strane 3-ceg golmana u ekipi (Leigton), posto se u tokom playoff-a povredio Buser koje isto ludacki branio). Ja jos pre kraja regularnog dela sezone digo ruke od omiljene ekipe, a oni korak do Finala. Kako ne voleti ovaj sport. :Hail:

Edited by Prlapan
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...