Jump to content
IGNORED

Čokolada


Amelija

Recommended Posts

ja bih time ladno mogla da mlatnem po glavi tog sto to prodaje..... budale.. kakvo skrnavljenje cokolade
Zaista uzasno, ne znam ko to moze jesti...Ja sam pre neki dan probao cokoladu sa lavandom, odvratna je. Bar meni.Od samo 2-3 kockice, ceo dan sam imao dah sa mirisom lavande, kao da sam neki omeksivac vesa popio...
Link to comment
ja bih time ladno mogla da mlatnem po glavi tog sto to prodaje..... budale.. kakvo skrnavljenje cokolade
ili slanine, zavisi sa koje strane gledas:)htedoh reci, obratite paznju na praline koje pravi condiva iz vranja (simpov off-shoot) pod imenom pralinea. ima ih u vecem pakovanju kao bombonjera, a sad se pojavilo i pakovanje u kesicama. kvalitet je na granici neverice za cokoladni proizvod made in serbia, ali je u pitanju uvoz vrhunske sirovine (crna cokolada) iz belgije koja je pretocena u 3 vrste pralina: sa kakao ljuspicama, cimetom i lesnikom. ne zna se koje su bolje od kojih, cena u kesicama (za sada samo u SI market radnjama) je oko 120-130 din za pakovanje od oko 150 grama. e da, vecih pakovanja ima u maxi radnjama, ocekuje se dolazak ovih manjih. ovo je samo nastavak condivinog repertoara iz 2007 kada su startovali sa 3 vrste pralina na bazi kafe, kapucina i irske kafe.
Link to comment

A jel ima neki Si market na Vracaru i okolini?update: Nasao u minimaxiju ex pekabeta,za domacu cokoladu su odlicne.

Edited by Red devil
Link to comment
  • 3 weeks later...
ili slanine, zavisi sa koje strane gledas:)htedoh reci, obratite paznju na praline koje pravi condiva iz vranja (simpov off-shoot) pod imenom pralinea. ima ih u vecem pakovanju kao bombonjera, a sad se pojavilo i pakovanje u kesicama. kvalitet je na granici neverice za cokoladni proizvod made in serbia, ali je u pitanju uvoz vrhunske sirovine (crna cokolada) iz belgije koja je pretocena u 3 vrste pralina: sa kakao ljuspicama, cimetom i lesnikom. ne zna se koje su bolje od kojih, cena u kesicama (za sada samo u SI market radnjama) je oko 120-130 din za pakovanje od oko 150 grama. e da, vecih pakovanja ima u maxi radnjama, ocekuje se dolazak ovih manjih. ovo je samo nastavak condivinog repertoara iz 2007 kada su startovali sa 3 vrste pralina na bazi kafe, kapucina i irske kafe.
što bi rekli - punoća okusa. :thumbsup:
Link to comment

Probah i ja ove sa lesnikom. Gazza1 hvala onoliko. Mada sam tek tad skontala da su i one kuglice (mozda se zovu Smiley ili tako nesto) isto njihov proizvod. Sve u svemu :wub:

Link to comment

nema na cemu, te condive su 1 toliko ojropski proizvod da bih ih na mestu boze djelica svako jutro slao po paket pralina oliju renu. mislim da bi brzo digli ruke od ratka mladica i primili nas ekspresno u EU...

Link to comment

dobih skoro ledene kocke, blast from the past. u odnosu na gorepomenutu condivu su pitino dete.isto i bajadere krašove. svašta smo voleli kad smo bili mali.

Link to comment
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Slozicu se da je After Eight precenjena. Volim kikiriki, ali Snickers nikako. Generalno mi je triling Snickers/Mars/Twix... 'nako. Lindt, Cote d'Or, a i Milka, ako je sveza, zna da bude vrhchina. Nego, koliko vi cokolade pojedete dnevno? Ja oko 100g i to vec deset godina tako. Moram da smanjim, svi kazu da nije normalno. Dve omiljene, a prilicno ih je tesko naci. Po aerodromima, recimo. Ili u Becu, u jedinom preostalom Julius Meinl supermarketu na Grabenu.

TorinoMilk.jpg

CAILLER%20FRIGOR%20MILCH%20100G-kl.JPG

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...