Jump to content
IGNORED

Čokolada


Amelija

Recommended Posts

@dùda

 

ja sam pravila samo davno..i bilo je super..isto tako kao ti samo bez meda a sa zasladjivacem...mozes staviti i kakao buter,ima ga po zdravim hranama

ima recepata po netu..ali moze da se kombinuje

 

mozes staviti zamrznutu malinu ili vec po ukusu a kupis kod kineza one slilikonske kalupice za praline i uzivancija od igranja :)

 

 

Link to comment

pa kao cistiji/jednostavniji sastojci i izbegavanje secera..nije bolji ukus jer tesko se u ukusu moze takmiciti sa industrijom ali bude ok i moze se igrati,meni je bilo zanimljivo..

Link to comment
1 hour ago, El Guapo said:

Ja 2, od 75 i 85%, i pojeo, kupicu sutra Pionirovu za kuvanje od 200gr.

 

U DIS-u već duže vreme je Pionirova čokolada za kuvanje na promociji 2x100g i još 100g gratis za 150RSD (koliko je trenutno na akciji u Maxiju 200g) pa je tako cena za 100g svega 50RSD. Ja lično kupio 5 tih pakovanja od 3x100g

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 5.4.2020. at 16:05, Ravanelli said:

probo ovo, za mene definitivno nije to keksiranje preko nekih 60%

 

Aman, drzi se Lindtove Mild serije do 75%. : ) Nema sanse da ti se ona od 70% ne svidi. Pogotovo sto su im table tanke.

//Meni se upravo topi kocka u ustima.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Kupio sam neke crne organske cokolade, cisto da bih imao par kockica pri ruci kada treba da malo podignem broj dnevno unetih kalorija.

Pa onako, nije lose, mada daleko sam od nekog ljubitelja tih stvari, ovo cak ne pripada ni kategoriji slatkisa, jer i grejpfrut ima mnogo "sladji ukus" :D

 

r0sB3sX.jpg

TJJMpOn.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...