Jump to content
IGNORED

Čokolada


Amelija

Recommended Posts

On 14.10.2019. at 12:35, slepa živana said:

ako misliš na običnu mlečnu, šećerna tabla original.

on mislim da misli na one u sharenim papirima shto ima po kilo trunja u svakoj, shto je 100g 200 dinara, ne ove nashe za narod, kojih smo se ti i ja dovatile u neznanju i alavosti, a ispadoshe gore od menaza :lolol:

 

a dok su bile po 150, kupila sam momu ugandu peru i kostariku, ostala josh tanzanija da se proba. mnogo dobre chokolade, ostavljam ga da jede sam i lepo mu traju :hihi:

 

edip. jesu dobre, neke sa ozbiljnim procentom. ne moja sholja, ne moj chaj.

 

 

Edited by gospa buba
Link to comment
4 hours ago, gospa buba said:

on mislim da misli na one u sharenim papirima shto ima po kilo trunja u svakoj, shto je 100g 200 dinara, ne ove nashe za narod, kojih smo se ti i ja dovatile u neznanju i alavosti, a ispadoshe gore od menaza :lolol:

pa šta ga znam, ista je marka, pa sam mislila da je to ta ista čokolada sa nekakvim dodacima u vidu smokve ovoga i onoga... mnogo je lepo pakovanje al ta mlečna klot je baš grozota.

Link to comment
pa šta ga znam, ista je marka, pa sam mislila da je to ta ista čokolada sa nekakvim dodacima u vidu smokve ovoga i onoga... mnogo je lepo pakovanje al ta mlečna klot je baš grozota.
i ona kvazi dark je grozota.

sent from bubamoto

Link to comment
  • 2 months later...

kad ste kod loših čokolada, pionir gejša i neka njihova cica maca (a nije ona mala od 20, 30 gr),

jbt, ne znam od čega je ono, bolje čokolade sam jela u vreme sankcija, dok grizeš i nekako, kad progutaš

u ustima ostaje neki otužan ukus metala i plastike. grozno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...