Jump to content
IGNORED

Čokolada


Amelija

Recommended Posts

Ostalo mi još malo onih generičkih belgijskih čokoladica u obliku morskih plodova što ih pakuju pod raznim robnim markama, ove su iz Kauflanda.

Nisu loše ali malo preslatke. Pokvariše mi detoks iako dobro idu uz ceđenu cveklu i šargarepu :D

 

Link to comment

spacer.png

Meni je ova Pionirova Diamond čokolada bilo poslastično Otkrovenje godine (znam, znam, bela čokolada čak i nije čokolada)

Nego, zna li ko gde se u N. Sadu mogu naći ove Diamond čokolade u prodaji?

Link to comment
  • 3 weeks later...

56387847-6ef7-44eb-af9e-52ecbcbfda46.jpe

 

Na prvi utisak ovo je najbolja mainstream mlecna cokolada koju sam ikada jeo. Milke i slicne nisu joj ni do kolena. Ne previse slatka, kremasta i savrseno izbalansiranog ukusa mleka i cokolade. Konacan sud cu doneti tek kada pojedem svih 200g. :D

Link to comment
56387847-6ef7-44eb-af9e-52ecbcbfda46.jpeg?fit=max&w=1000&s=4290ee736680929916271e1231a1d559
 
Na prvi utisak ovo je najbolja mainstream mlecna cokolada koju sam ikada jeo. Milke i slicne nisu joj ni do kolena. Ne previse slatka, kremasta i savrseno izbalansiranog ukusa mleka i cokolade. Konacan sud cu doneti tek kada pojedem svih 200g. [emoji3]
A gde je kupljena?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
On 18.1.2020. at 23:35, nisam ja said:

l81414.jpg

 

Ako si (ti ili neko ti blizak) u prilici, u njihovoj radnji moze da se kupi izlomljena cokolada po smesnoj ceni. Mislim da je bilo pola kile za evro i po, ili slicno. Fora je sto je slomljena pa je ne mogu pakovati u table, jelte. Mi smo jeli neke sa lesnikom i crne tipa 70%, odlicne su bile.

https://www.weinrich-schokolade.de/bruchbude

 

@ToniAdams takodje

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Iskreno ne znam ni odakle mi ove čokolade. Bila je još jedna njihova, praline il tako nešto. Isto zanimljiva. 

Neko doneo. 

U poslednje vreme trošio još delikatinu belu i još neku što ima i indijski oraj pored ostalog. Ta se ne isplati. Skupa a proždere se nekontrolisano. 

I ona crna nestle u onom pakpapiru. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...