Jump to content
IGNORED

Galactica


Musharaf

Recommended Posts

  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    54

  • Musharaf

    50

  • hazard

    39

  • Weenie Pooh

    38

Nema komentara o novoj epizodi? Mene mrzi da ga dajem, ionako znate šta ću reći :) Eventualno da navedem da Tyrol rula. Mnogo mi se dopada kako čovek glumi. Ostalo...

Edited by Filipenko
Link to comment

ja tek odgledao treću, odlična je. obračun u airlocku...zaista nisam očekivao takav 1 twist.tyrol je pitino dete za saul tigh-a.ono što me nervira jeste jako loš kvalitet zvuka. nemam titlove...

Link to comment
Titlovi za četvrtu sezonu.Meni je poslednja epizoda bila OK, pogotovo fight club momenti između Col. Tigh i šestice... ali ovo sesve ipak presporo razvija. Čemu sav taj character building likova koje smo odavno upoznali, treba valjda privoditi kraju sam plot?Baltar bi mogao baš i da prodaje neku manje priprostu, manje self-serving religijsku pričicu. Ali s obzirom na to da su mu sledbenici uglavnom praznoglave groopies, valjda ima smisla... uopšte ne razumem u čemu je njegova (potencijalna) popularnost koje se Adama i Roslyn toliko plaše.
Link to comment

...edit: kako postavljam glupa pitanja bogo moja sad jedno "pametno"dajte neki linak za skidanje epizoda sa neta, na LANu samo po 3,4,5 epizoda po sezoni!!!

Edited by prima
Link to comment
što se tiče poslednjeg neotkrivenog modela, sve mi je teže da verujem da je Roslyn u pitanju, sad kad je ponovo bolesna. To ostavlja Adamu kao glavnog kandidata, za Baltara baš ne verujem.
ronald d. moore je u najavi sezone izkomentarisao poslednju veceru i otkrio da se finalni lonac ne nalazi na slici.battlestar_galactica_the_last_supper_image_l.jpg
Link to comment
tipujem na doktora...sa sve cigaretom u ustima.
Reče da se ne nalazi na toj slici, što je dosta čudno. Ni Adama, ni Roslyn, ni Starbuck, ni Baltar...Jedino ako je neki tamo pilot koji je imao 5 rečenica za 4 godine, npr. Racetrack... :huh:
Link to comment
Reče da se ne nalazi na toj slici, što je dosta čudno. Ni Adama, ni Roslyn, ni Starbuck, ni Baltar...Jedino ako je neki tamo pilot koji je imao 5 rečenica za 4 godine, npr. Racetrack... :huh:
jok bre, mislio sam na doktora u sickbay-u, ne na dr baltara...pravi doca nije na slici.
Link to comment

Aha, OK. Nema mnogo smisla, ali stvarno nemam pojma ko još fali. Gaeta? Dualla?Može li poslednji 'lonac da bude neko ko je već "poginuo"?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...