Jump to content
IGNORED

Galactica


Musharaf

Recommended Posts

Neke stvari su bile samo eyerolling, kao ono sa nuklearkama koje razore glanu bazu sajlona, soap opera, i ko ce s kim... To me iskreno zbunilo, bice da nisam obracao paznju, ali otkud Saul odjednom nazad sa Ellen, a Six sa Gaiusom... U stvari, nekoliko puta mi se desavalo da imam osjecaj da sam propustio epizodu ili dvije [iako nisam]. 

Ipak, trenutak koji definitivno odnosi  pobjedu - kad se vodja sajlona samoubije... teh fuck?!

Rasplet sa Karom... Cist idiotizam. 

 

U stvari citavo finale je jedan veliki cop out. Al dobro, kao sto rekoh, nije mi zao sto sam gledao, bilo je zabavno vecim dijelom. Volio bih da su manje smarali sa religijom, al dobro. 

 

Treba li da gledam Capricu? Ili one neke filmove koji su se u medjuvremenu pojavljivali, ima li to ista smisla?

Link to comment
  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    54

  • Musharaf

    50

  • hazard

    39

  • Weenie Pooh

    38

Ipak, trenutak koji definitivno odnosi  pobjedu - kad se vodja sajlona samoubije... teh fuck?!

 

To je i meni bio vrhunac. Da sam nešto scenarista, trudio bih se da što više zakomplikujem svaki finalni konflikt, a kad god ne znam kako da raspletem, samo mi negativci izvrše samoubistvo :D

 

Caprica nije mnogo hrđava, nema veze sa serijom, više je o ranom razvoju AI. Kvare je delovi o virtuelnoj stvarnosti koji su težak smor, i naravno, činjenica da je otkazana taman kad je postalo zanimljivo.

 

Filmova (Razor et al) se slabo sećam, što verovatno znači da nisu mnogo glupi, mislim da se svi dešavaju paralelno sa serijom ali valjda kroz nekakve flashbacks. Imaš i milion webisodes na youtube koje su išle između sezona, ako si HC fan.

Link to comment
  • 9 months later...

изгурах некако до краја, 3. и 4. сезона су добрим делом мучење, да се не осврћем превише на финале и оно што му је претходило, мени је гледање највише отежавала неизмерна иритантност неких ликова, где прва два места без премца узимају председница и старбак...

рослинова са својим непрекидним смешењем, мада је успела донекле да ублажи то у последњој сезони, чини ми се, али већину серије је у фазону

- морамо да убијемо бебу  :mellow: ...  :)

...

- какве су вести докторе  :)

- остале су вам две недеље живота

-  :(...  :)

...

- ти људи су много пропатили, немаш права да причаш о њима балтаре  :mad:...  :)

 

 

старбак са друге стране због свог тог хистерично дериште наступа, због ког је требала у најмању руку да изгуби чин ако не и да буде шутнута комплетно, имамо епизоде у којима директно доприноси смрти својих пилота, пред обичним војницима оговара свог надређеног и слично, а и када је поред тога што је најбољи пилот морала да буде и бољи боксер од мушкараца и да буде у рамбо моду кад узме пиштољ у руке... и да, то њено церекање у свим могућим ситуацијама ехехехахахухуху

 

на трећем месту би био адмирал адама, али то је више до тога како је написан сам лик него до глуме, врховни командант који у више наврата дозвољава да због личних осећања доводи људску расу у опасност од нестанка + тешки непотизам

 

сајлонце нисам сасвим разумео, која је поента њиховог постојања, да буду исти као људи... ту ми је једино имао смисла тај главни кад се издерао на елен што их је створила да постоје у тако ограниченом хардверу

 

финале ми, уз сву своју имбецилност, није много засметало, али могуће да је и до олакшања што је коначно готово

Edited by Dionysos
Link to comment
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...