Jump to content
IGNORED

Zenska tasna


morgana

Recommended Posts

Našla si ga. :)Nego, nedavno mi sestra dala neku David Jones torbu, dakle korištenu, ali poklonjenoj torbi ne gledamo u zube.Baš je velika, prostrana, takve inače ne volim,smetnja su mi, ali trebaju mi, s obzirom šta sve natrpam u njih. I vodu, da. Svako malo me hvata panika da ću jednom zateć promočeni mobitel (što ne bi bilo prvi put), novčanik, šminku i ostale esencijalne stvari.Sve mi je teža, ali cijenim da je to zbog spondiloze. :unsure:

Link to comment

Ova bolest žena dvotorbašica je zarazna. Meni više jedna nije dovoljna, sad pored regularne sport Bili vučem i ceger, da podvučem U ISTOM TONALITETU sa torbom, a u kome nosim knjige, ranu, vodu, i još svašta nečega.

Link to comment

strasno :) a ja nosim novcanik upasan kao pistolj u farmerke pa majica preko. samo da ne nosim tasnu.....vec ..pa od kako sam velika :)

Edited by mustang
Link to comment

pre neki dan u urban republic vidim nevidjenu tashnetinu iz snova, u bojama, lepa ki lutka, mislim da bi i celo dete moglo da se skemba u nju, za sluchaj da se mora. i josh pishe, na snizenju zbog greshke. i ja sad, kakva moze da bude greshka, daj da vidimo? :unsure:tashna je zbog isparane postave snizena recimo sa 3500 na 2500 :o :o :oi ja se josh chudim kako to da je neko vec nije odneo? tashna sa rupom za 2k5 :ph34r:

Edited by thermal bug
Link to comment

jadne zene pod teretom, zrtve tasni,iskrivljene, pogrbljene. da se danas igra 68. cenim da bi umesto brushaltera gorele tasne. (i poneka cipela.) eh, nikad od mene zena.

Link to comment
jadne zene pod teretom, zrtve tasni,iskrivljene, pogrbljene. da se danas igra 68. cenim da bi umesto brushaltera gorele tasne. (i poneka cipela.) eh, nikad od mene zena.
ma! sve spaljujem, samo mi laptop ne dirajte ^_^
Link to comment
Да парафразирам дубоку мисао из Титаника: женска ташна је као океан, нико не зна шта она крије. :lol:
da ti objasnim - kakva ti je referenca™ takva ti je informacijabushnaEDIT - naravno, stajacu na hiljaditom mestu u redu zena koje Bghostu shalju - :heart: Edited by msmodesty
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...