Jump to content
IGNORED

Zenska tasna


morgana

Recommended Posts

Vreme je za obnovu. Poslednji put sam pala na tasnu pre godinu dana..i vise, jednu tamno maslinasto-zelenu od neke ostarele sjajne koze. Isle i cipele pride.Od tada - nista da mi se svidi.Hermes i LV ne dolaze u obzir ni kao poklon. Ruka bi mi se sasushila da im dam i 1 cenAti taman kad sam vec pomislila da me uhvatila neka strasna alergija na tashne, eto spasa!udje pre neki dan u pekaru zena sa divnom tasnom. Narandzastom. savrsene izrade. sva sreca pa se red otegao i dubokim zagledanjem setim se da sam je vec negde videla!belgijska legendarna firma Delvaux! Kazu da im je kvalitet izrade reda velicine Hermes-a, samo sto je proporcionalno nacionalnom ponosu, cena nekoliko puta niza.Te tako, bice to put pod noge, pravac Antwerpen a onda cu morati da odlucim:Legenda BrillantBrilliant-MM-JPG-sunrise.jpg?1254124269ilinova linija Louise ....Louise-GM-TRO-Sunrise.jpg?1253887863unapred zahvaljujem na savetima i komentarima!

Edited by msmodesty
Link to comment
jebemti zivot, sto je dobra ova prva :osto me podsjeti, nemam nijednu narandzastu (ne racunajuci plaznu)
2:0 za prvuglasao i moj muz. takva je bas bila ta sto sam je videla u pekari. znas kad vidis tasnu i ne mozes da pa prestanes da uzivas dok je gledas. jedva sam se uzdrzala da je ne pipnem.uh
Link to comment
unapred zahvaljujem na savetima i komentarima!
Meni se ne dopadaju tašne koje možeš da nosiš samo u ruci. Imam jednu, skuplja prašinu, nosila sam je nekoliko puta. Osećala sam se glupo sa njom, retro à la Jovanka Broz.

60238064.jpg

Dakle br.2. Zaista, divna boja.

Link to comment
Ja glasam ze ovu drugu, od 930€, ipak je jeftinija za 1500€. Kolko li tek Hermesove kostaju?Nego, rade li prodavnice u Antverpenu nedeljom?
ne bi me iznenadilo da ne ne rade nedeljom. cisto zbog europejskog komunizmamada, flamanci su to.mozda i rade.... provericu sutra.a cene.. ma ko jos gleda cene.ja bih pre ovu drugu, nekako je opustenija.mada, investicija je u pitanju. Brillant je pametniji izbora i zasluzila sam. vise puta.
Link to comment
Proveri ako ti nije problem, bicu tamo u subotu i nedelju, ali u subotu necu imati vremena za kupovinu.
i ja sam planirala ovaj vikend. javljam pa cascavam na licu mesta za tasnu ako dodje dotle :)
Link to comment
Meni se ne dopadaju tašne koje možeš da nosiš samo u ruci. Imam jednu, skuplja prašinu, nosila sam je nekoliko puta. Osećala sam se glupo sa njom, retro à la Jovanka Broz.

60238064.jpg

Dakle br.2. Zaista, divna boja.

imam ja jednu crvenu za na ruku mada je navucem nekako i preko ramena. i nije bas a la Jovanka, ide laganije. a za gornju lepoticu pise da ima i neki kais da se nosi preko ramena...
Link to comment

modesti, druga je lezernija i mladenackija, imas jos dosta vrimena za prvu.(ovom istom argumentacijom vec 5 godina falivam kupit obične crne klasične sunčane naočale) kod mene je najmladja jedna velika platnena mornarska torba s nekoliko crvenih detalja i s konopom koji ide priko ramena. to mi je bilo nuzno za kad isplovim na svojoj novoj ferretti  -_-  

Link to comment

Po meni prva bez razmisljanja.Meni je nekako usput iskocila zelja da pazarim LV i to baseline Monogram dizajn, ali oblik da bude onaj kosharast i da je izubijam nekako da deluje kao da joj ima dvadeset godina muke. To bi mi bilo bas lepo i slagalo bi se uz bicikl.

Link to comment
  • 1 month later...

Isla sam tako do Toronta nekim poslom i negde u prevozu pomislim koliko mi je samo teska torba, ruka mi se ukocila, sve je prebaciujem iz jedne u drugu. Pogledam malo oko sebe a ono sve zene nose neke ili ogromne torbe ili po dve jednu manju , jednu vecu. Koji e to fenomen? Zasto nama sve i svasta uvek treba a muskarci samo uzmu kljuceve, novcanik i cell sto sve moze da se smesti po dzepovima i super im je. Moj muz cak ni situ ne nosi u novcaniku. Mj novcanik ne moze ni da se zatvori valjano , nego ga svaki put stiskam, dok jednom ne bude pukao. On u svom novcaniku nosi samo kartice i kes u papiru, retko po neki looni ili tooni , a situ uvek izruci tu u neku decju prasicu. Meni po novcaniku stoje racuni, nekakvi kuponi koje mi daju u prodavnici, akad mi zatreba token za gradski prevoz sva se pogubim trazeci po sici jer je token iste velicine kao 10 centi. I sta ce mi litar vode u torbi, kao da cu da dehidriram za sat dva dok ne stignem tamo gde sam osla. Moja mama nikada nije nosila vodu sa sobom :lol: . Pa onda sva ta sminka, knjiga od tri kila, par ulozaka za svaki slucaj cak i kad znam da mi je period prosao pre dva dana :isuse:, papirne maramice, vlazne maramice, hanzaplast za zlu ne trebalo ...Strasno Uskoro cemo da pocnemo da nosimo putnicke kofere sa sobom, videla sam doduse par zena sa rancevima na tockice tako da je to vec manje vishe u opticaju.

Link to comment
ne nadjoh na ebay vise torbu koju sam nekidan vidjela. tja. bila je narandzasta (mada se model radi i u drugim, suboptimalnim bojama), kozna i ogromna :wub:edit: ispunjavamo zelje forumasi(ca)ma - evo topica o necemu sto mushki (rodna ravnopravnost switched off:)) nikad nece razumeti - a to je nasha opsesija kako velicinom, oblikom, bojom a vaistinu i sadrzajem nasih tasnica, kojih, kao i cipela, nikad dosta, daklem => topic je vas, uz izvinjenje morgani sto upadam u njen post, ali sta cu kad se zgodno namestio :)
Eto sta sam rekla, sto volimo torbe to je cudo :D Postavila sam greskom slican topic , nisam znala da vec postoji sorry
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...