Jump to content
IGNORED

Zenska tasna


morgana

Recommended Posts

Cak sam ih i pravila... :wub: dok mi nije riknula masina za sivenje. :blush:
super, daj nam pokaži neke.borša od tkanine sa duugom naramenicom mi je bila omiljeni asesoar u srednjoj, tako je dobro podcrtavala image napaćene intelektualke :D Edited by Nicol
Link to comment
ne znam da li rade onlajn ovamo, u inozemstvu sigurno da. ne znam ni cenu, u becu sam videla krajem novembra jednu malu iz te jamamotove kolekcije, i bila je oko 350e.
Obozavam mandarinu, obozavam. Ali me dosta nervira sto je izbor kod nas dosta siromasan i sto je skupo. Zaljubila sam se u jednu iz jesenje strit kolekcije, videla sam je uzivo 20 hiljada dinara. Odem u onlajn sop, u mediteranskim zemljama 180, u ostatku Evrope 200 eura. Kako onda da je kupim....I tako sam patila dok nisam videla jamamotomandarina. Sad sam se zaljubila u najmanje tri koje se oblace i najmanje dve sto se nose preko grudi, a i u one sto su na ledjima... To sto ti kazes da ima u Becu, je l to znaci da ih ima u svakoj mandarina prodavnici? Jer na sajtu se ta kolekcija uopste ne pominje, a na jamamotomandarina pise da se prodaje u tek nekoliko prodavnica u Evropi, od kojih je meni najbliza u Veneciji...
Link to comment
super, daj nam pokaži neke.
Uskoro. Nego... sto se tice tzv. firmiranih torbi, prosle godine videh jednu, od nekog konca kanda, zaboravih koja firma bese. Uzas. :unsure: Em od konca, em konac u cetiri boje (bela, krem, braon i prljavo roze), :unsure: a cena prava sitnica - 8.000 dinara i nesto. :( 'Ladno vise od 100 evra, a prodaje se u Srbijici. Covece... takvu mogu da napravim za dva dana (ako je bas hitno), samo jos da nadjem ko bi je kupio bar za 80 evra. :lolol:Najgore od svega je sto ce se naci musterija za to sr*nje... samo zato sto je markirano sr*nje. :(
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

ne pitajte kako tek sa naslovi.net preko Story.whatever ja sam dosla do saznanja da imam tasnu izvesne Natase Bekvalac (koje su pune sve te trach novine) pa ko velim da se pohvalimdoduse moja:100_1006.jpgnije tako dezenirana kao njena:natasa-bekvalac-682x1023.jpgali! moja ima additional features koja njena nema, garantovano:100_1008.jpgkupljena je u prodavnici hrane i ima dzep da izoluje toplotu -_- sad da te vidim natasa!

Link to comment

svidja mi se taj oblik tasne, makar i sa natasom u pozadini :Di ova lejina iznad (i iznad iznad) je apsolutno :wub:kako da je guglam?

Edited by morgana
Link to comment
svidja mi se taj oblik tasne, makar i sa natasom u pozadini :Di ova lejina iznad (i iznad iznad) je apsolutno :wub:kako da je guglam?
i meni se gugla ona koja se moze obuci, prva :wub:mozda bolje da je leia-ishemo nego da je googlamo :Dja odoh u samoposlugu sa sve tasnom natase bekvalac, imam neko zaledjeno povrce i sladoled da pazarim
Link to comment
btw, sta mi tacno doje spiza - hrana en general, pijac, odlazak u kupovinu hrane ...?
je, sve navedeno. funkcionira u svim situacijama u vezi hranjenja. zapravo, kad razmislim ove platnene torbe za kupovinu su ontološki bliže kesama, nego torbama. ali evo zadnjih godina su se nešto odmetnile...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...