Jump to content
IGNORED

Zenska tasna


morgana

Recommended Posts

217833brown1jb8.jpg217831grey1yh3.jpg
Sto volim prakticne zene, cudo jedno :D Da, rucke idu preko ramena. Probala.Otuda i moja dilema drage moje, posedujem braon sa zlatnim detaljima u drugojacijem obliku, pa rekoh da ne dupliram, glupo je.Siva u RL-u ide uz srEbrene detalje, no ne nadjoh fotku na netu a tasnu fideh svojim ocima no ne slikah.Stize ostatak kolekcije cim odradim foto seshn ko Modesti i Hipi :D
Link to comment

Zenska tasna je cudo zivo! Hiljadu puta sam rekla sebi da cu sledeci put prvo da kupim ipele pa tek onda tasnu. Nikad ne uspem da odrzaim rec. U cemu je problem? Hm, natrcim na tasnu mojih snova u bordo boji. Onda noge izlomim da pronadjem odgovarajuce cipele. Tu treba sve da se poklopi, i da boja bude prava, i da ukus bude zadovoljen, i da udobnost bude na nivou ... ako sve to uspem da pronadjem onda cenu kolika god da je moram da pretrpim. Kako vi to sve uspevate?

Link to comment
Zenska tasna je cudo zivo! Hiljadu puta sam rekla sebi da cu sledeci put prvo da kupim ipele pa tek onda tasnu. Nikad ne uspem da odrzaim rec. U cemu je problem? Hm, natrcim na tasnu mojih snova u bordo boji. Onda noge izlomim da pronadjem odgovarajuce cipele. Tu treba sve da se poklopi, i da boja bude prava, i da ukus bude zadovoljen, i da udobnost bude na nivou ... ako sve to uspem da pronadjem onda cenu kolika god da je moram da pretrpim. Kako vi to sve uspevate?
jednostavno - tasna i cipele se vise ne slazu po boji, vise mozda po stiluako pogledas kolekcije poslednjih par godina, tasna i cipele se postale mnogo autonomnijeimage_34780701.jpg07m.jpg00220m.jpg Edited by msmodesty
Link to comment

Al? ja sam starovremska :lol: Doduse imam i ja kombinacija koje se razlikuju. Jedino me jos "muce" kozne tasne i kozne cipele. Ako je tasna od nekog drugog materijala (narocito one koje imaju detalje u drugoj boji ili tkanju) onda moze.edit: crne kozne cipele na braon koznu tasnu ne mogu pa da me ubijes, kakva god moda bila.

Edited by cyberwor/L/d
Link to comment
edit: crne kozne cipele na braon koznu tasnu ne mogu pa da me ubijes, kakva god moda bila.
uuu ja imam i crno braon momentedoduse, najvece ispade u kombinaciji cipele / tasna pravim leti, ali kapiram da tad "sve ide"inace, moj najveci problem u tasnologiji je izbor vecernje tasne - mnogo mi se svidjaju ove clutch varijante, ali ko ce strpati sve nesesitije u pisamce?
Link to comment
andjo, pa cartier je zaradio na kombinaciji belo/zuto/ i belo/zuto/crveno, ne brukaj se.
pussy pa od kada su bela i siva isto? sivo i zlatno moze da se slaze samo ako je nesto od ta dva accessories (po meni)...nikako ovako kao one piece.
Link to comment
oko sokolovo, mora da si pogodila zbog karakteristicnih resica? ili te je hue naveo?
:) pa, kazem ti i gazim!! i ogrtala bih, nije samo zbog resa, imam identican, evo mi ga pod nogamasta je hue? :(tasne kupujem u bg, anonimne i meni savrseneal jednu chanel i to na kratku rucku :( huh nosim, jer ju je chedo :heart: saciniloedit: :heart: Edited by elle
Link to comment

hue ti je odredjena boja. bilo koja ali da je naglasena u odnosu na ostale boje. isto ti znaci i zvuk, ton, a moze u zavisnosti od recenice da predstavlja odredjeno raspolozenje.

Link to comment
ovo deluje kao odgovarajuca velicina za sve sto mi treba[
Sta je i odakle je i gde ima i posto je ova divna tasna jakna, pliz?!Povlacim pitanje. Pronasla sam http://www.ysmandarina.com/ To je ljubav na prvi pogled. Nego, koji je to red velicine cene? I el ima negde onlajn? Edited by darling
Link to comment
Sta je i odakle je i gde ima i posto je ova divna tasna jakna, pliz?!Povlacim pitanje. Pronasla sam http://www.ysmandarina.com/ To je ljubav na prvi pogled. Nego, koji je to red velicine cene? I el ima negde onlajn?
ne znam da li rade onlajn ovamo, u inozemstvu sigurno da. ne znam ni cenu, u becu sam videla krajem novembra jednu malu iz te jamamotove kolekcije, i bila je oko 350e.castila sam sebe za sng, a sve u pokusaju da mi ne pukne kicma od dzakova koje nosim.mnogo je fina, jedino sto uvek moram neku torbu za pijac pored nje da nosim, ne moze nista da stane.P1170310.jpg
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...