Jump to content
IGNORED

Zenska tasna


morgana

Recommended Posts

Prva je predivna, i boja i model. Primetila sam da takva boja najvise istice dizajn tasne, iako ja uvek uzmem crnu varijantu, retko je efektna kao ova svetla senf boja. Druga je isto lepa ali nekako 'ozbiljnija'.

Link to comment

Pa i ja sam ozbiljna. :mad:

 

Jesi, uz tebe ide savrseno ;) , ja samo sebe ne mogu da zamislim u tim tzv. ozbiljnijim varijantama ali to je moj propust :D

Mada, mislim da bih mogla da malo prilagodim stavove o tasnama i garderobi, mislim da su mi tu vidici prilicno uski.

Link to comment
  • 1 year later...
  • 10 months later...
  • 3 months later...

To na stranu, previše je to para, za mene, ali mrzim torbe koje nemaju unutra bar jednu pregradu,

nikad ne mogu ništa da nađem jer u džaku sve padne negde dole, prvo sam mislila da to ima veze sa cenom,

međutim jok. Ista je i od 50 evra i od 1500 evra.

(pored izgleda torba mora da bude funkcionalna!)

Link to comment

Ne, ja komentarisem kako su potpuno idiotske te bas mnogo visoke cene. Fora je valjda u tome da su to statement bags, kao ono kad ja maltretiram Radisu da kupi Tumi ranac da signalizuje da je uspesan u svom poslu, iako mi je zapravo samo zabavno da zezam Radisu. :D E sad, posto smo mi normalni ljudi iznad tih situacija, a ipak volimo lepe torbe, ja sam svoju srecu nasla u Kate Spade i Coccinelle. I jedni i drugi su inicijalno 5 puta jeftiniji od Hermes, Celine, Mulberry, a na sve to (posebno Ameri i KS) daju bas dobre popuste (30%, 40), plus jos nesto dodatno na online narucivanje. Ova MB tasna koju sam okacila ce mozda, ali samo mozda, imati 10% posto popusta, fazon za jedno dve godine.

Edited by MayDay
Link to comment
Nisam nikad. Naši prave?

 

Nisu ovi krojevi baš moj djir, ali drago mi je ako im dobro ide. :-)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...