Jump to content
IGNORED

Zenska tasna


morgana

Recommended Posts

ja imam jednu tasnu nasa posla. jako je lepa. 228904_172083182941801_1375621905_n.jpg, ali manja, i s kracim kaisevima. al ubija koliko je teska. sreca pa sam ja snazna zena.kupila sam je direktno od njih, preko fejsa, kostala je 110 ili 120 eura.kad u ruke uzmes istu takvu italijansku, iznenadis se kad shvatis da je laka ko perce. nasi nemaju pojma kako se obradjuje koza.u to ime da objavim da je milos saric u imi u cumicevom sokacetu doneo novu tasnu laku ko pero. bozanstvena. al nije za mene. mislim da je 18500.

Link to comment

Ja uzeh jednu Caminatta torbu u Spaniji, iako mi se cinilo da je 50e previse za torbu koja nije koza, nisam odolela. Jako su mi lepi kroj i kombinacija boja, a taman je velika da mogu da se strpaju i fotoaparat i knjiga srednjih dimenzija u nju, ima fine dzepove, moze na jedno rame ili preko..idealna za mene. :)a-806-shoulder-bag-elder-of-caminatta.jpg

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

drage devojke, vidim da ste se snasle i bez mene :-)... darling vam je rekla cenu,a da budem iskrena, ja nisam ni znala kolika je tacno. mislila sam da je tu oko stotinak evra, pa sam zato i napomenula da je onaj morganin jeftiniji. miso mi je do sada samo pravio sandale, vise puta, a cesto mi popravlja svasta nesto od obuce ili torbi koje ulovim na buvljaku. i dok sam letos isla na ''probe'' za sandale, paralelno je radio za '' Nasa posla'' torbe i ranac koji je jako licio na na taj sto ga je morgana okacila...pa sam se asocirala :-)

Link to comment

mislim da sam cula da je taj miso jednoj sto je poznaje jedna moja napravio ludilo cizme. stoji mi u petogodisnjem planu da sasije jedne i meni :)@tresko jeee, i dalje mi zao mandarina daka. pa da, tacno toliko godina i ne valja, sedam osam, otkako vlasnici nisu vise vlasnici. na isti nacin je propao i meks :(

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...