Jump to content
IGNORED

Zenska tasna


morgana

Recommended Posts

Moja dilema - posle silnog vijanja po Njuci i Milanu, nadjoh tasnu svog zivota. Sad cekam snizenje dogodine, pa da ih pazarim :D Elem - Marc Jacobs Parker Leather Tote u sivoj boji (znaci ova braon u ovoj dole sivoj boji)217833brown1jb8.jpg217831grey1yh3.jpg

Edited by Skipping Girl
Link to comment

kako se svi tapsete non stop. ok mogu da shvatim da je ova siva nekom lepa, ukusi su razliciti...ali meni zlatno i sivo tek nikako ne idu. to je kao da si obukao najlonke carape na sandalu.

Link to comment
kako se svi tapsete non stop. ok mogu da shvatim da je ova siva nekom lepa, ukusi su razliciti...ali meni zlatno i sivo tek nikako ne idu. to je kao da si obukao najlonke carape na sandalu.
užasno si naporan, al ne bih sad na ovom čestitom i miroljubivom pedeefu da podevam kavgu. a ni inače. sa tobom.
Link to comment

smeđa sa zlatnim detaljima mi izgleda puno toplije. nego, ide li ovaj remen priko ramena ili samo u ruku?

Edited by Nicol
naravno da se tapšemo, što nam je ukus heterogeniji, to prosječno imamo bolje šanse na rasprodajama
Link to comment
Siva je odlicna.
jeste. a de je kaish za preko ramena? dve slobodne ruke su mi minimum.lui japanke zderu po parizu, izasle neke vasar u krasavi kod zavlake (zapadna srbija i bespuce) nove buckuris tasne, cena s desnim nulama dugacka, japankicama dozvole da kupe po tri, jer ... imaju neki razlog, pa ove po sanzelizeu navatavaju prolaznikece da im pazare jos 3 i jos ako b drugarica mogla jos 3 evo pare; sacuvaj bozejadni dizajneri, kad se to djubre prodaje za zilione, kako das usmere i slicnoje li, pussy, jel to ispod ruska buhara tepih?e to i gazim i ogrcemedit: cena mutirala u cemucemu? c c c Edited by elle
Link to comment
edit: cena mutirala u cemu
:lol: podsvjesno ti je u odličnom kontakstu sa takuinominače, ni meni nije milo da mi borša okupira cilu ruku, makar i nedominantnu. pa sam kupovala onaj model male torbice koji ide u koso preko ramena. kako se moda minjala, tako su te borše rasle, pa sam se jedvaaustavila taman kad sam došla na poštarsku veličinu.
Link to comment
jeste. a de je kaish za preko ramena? dve slobodne ruke su mi minimum.lui japanke zderu po parizu, izasle neke vasar u krasavi kod zavlake (zapadna srbija i bespuce) nove buckuris tasne, cena s desnim nulama dugacka, japankicama dozvole da kupe po tri, jer ... imaju neki razlog, pa ove po sanzelizeu navatavaju prolaznikece da im pazare jos 3 i jos ako b drugarica mogla jos 3 evo pare; sacuvaj bozejadni dizajneri, kad se to djubre prodaje za zilione, kako das usmere i slicnoje li, pussy, jel to ispod ruska buhara tepih?e to i gazim i ogrcemedit: cena mutirala u cemucemu? c c c
oko sokolovo, mora da si pogodila zbog karakteristicnih resica? ili te je hue naveo?ne razumem zasto osoba kojoj treba tasna ne prekrati muke i kupi, brate, neki model mulberry, nece pogresiti.andjo, pa cartier je zaradio na kombinaciji belo/zuto/ i belo/zuto/crveno, ne brukaj se.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...