Jump to content
IGNORED

Jesus & Madonna, spandjavanje


Viloticka

Recommended Posts

Ne bih da preterujem sa ogovaranjem poznatih faca - njihov zivot njihova stvar. Nije sto se radi o popularnoj pevacici i potpuno nepoznatom manekenu, nego je tu nesto drugo zanimljivo.Meni je interesantan fenomen veze izmedju zene u menopauzi i mladica u punoj snazi. Nekako mi se cini da takve zene ne mogu da imaju sve: i dzak testosterona i intelektualni challenge. I ne pada mi napamet da osudjujem sto je izabrala dzak testosterona. :Hail: I jos mi je interesantno da je to veoma popularno medju poznatim facama. Sto ce reci huraaaa jos jedan tabu se klima. Jos uvek ljudi daju nasty komentare, ali jos malo nadam se i posle ce da bude normalno da se kreshe ko s kim oce :wub: Sta vi mislite o tome?

Link to comment
Ne bih da preterujem sa ogovaranjem poznatih faca - njihov zivot njihova stvar. Nije sto se radi o popularnoj pevacici i potpuno nepoznatom manekenu, nego je tu nesto drugo zanimljivo.Meni je interesantan fenomen veze izmedju zene u menopauzi i mladica u punoj snazi. Nekako mi se cini da takve zene ne mogu da imaju sve: i dzak testosterona i intelektualni challenge. I ne pada mi napamet da osudjujem sto je izabrala dzak testosterona. :Hail: I jos mi je interesantno da je to veoma popularno medju poznatim facama. Sto ce reci huraaaa jos jedan tabu se klima. Jos uvek ljudi daju nasty komentare, ali jos malo nadam se i posle ce da bude normalno da se kreshe ko s kim oce :wub: Sta vi mislite o tome?
Vrlo zanimljivo :yawn2: Koga bi uopšte to interesovalo nego glupe žene, koje su prve kada treba nametati te standarde "normalnosti" a u potaji se raduju što se našao neki sponzorčić željan love i slave da kreše babu, umesto tradicionalnog sponzoruša-čiča odnosa. Valjda misle da se vraća nekome milo za drago ili šta već i da će se muškarci toga zgražavati :lol:Živela emancipacija!
Link to comment
I ti bi tako, jel' da?
Pa jedino ako mali zaspe odma posle sexa. Sta da pricas sa balavcem???Istina, ako ne zaspe, popusis jednu cigaru u tisini, popusis drugu usta ne otvaras (sem da gurnes cigaru), a onda nastavak :Hail:
Link to comment
Istina, ako ne zaspe, popusis jednu cigaru u tisini, popusis drugu usta ne otvaras (sem da gurnes cigaru), a onda nastavak :Hail:
Viloticka i cigara! Kad me slog nije strefio... Edited by ObiW
Link to comment
Viloticka i cigara! Kad me slog nije strefio...
Postkoitalna , sta fali. kazu da su te najbolje :Hail: (PS. Za cigaru te znaci strefio? A za "Viloticka i piletina" te nije strefio? :P )
Link to comment
Postkoitalna , sta fali. kazu da su te najbolje :Hail:
Mislis na cigarete, ne na cigaru.
(PS. Za cigaru te znaci strefio? A za "Viloticka i piletina" te nije strefio? :P )
Jok. Kriza srednjih godina. Been there, done that.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...