Jump to content
IGNORED

Eurosong 2009.

Recommended Posts

I Portugal! :P
Cini mi se da Vanya Fernandez ucestvuje i ove godine kao portugalska takmicarka kao i prosle.:)Edit: samo mi se ucinilo, mnogo lici ova lead vocal na nju.:unsure: Edited by uros_s78
  • Replies 713
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Sludge Factory

77

• teacher

71

• Marvin (Paranoid Android)

46

• Quizmaster

37

Ako je neko i sumnjao, sad je barem jasno kao dan: vi muški ovaj Evrosong (i sve ostalo) gledate i slušate (itd.) - falusom. :rolf:
A nego cime cu da slusam Evroviziju? Usima? :D

Da se odmah razumemo, kad je u pitanju Eurosong ili mečevi Ane Ivanović, tu čovek ne može da se koncetriše na muziku, odnosno tenis! Prosečan muškarac ne može objektivno da sudi o stvarima koje kod njega izazivaju erekciju! Kako možete da komentarišete igru Ane Ivanović kada stalno razmišljate kako bi joj uleteli jedan klizeći?! Isto je i sa Evrosongom koji sve više liči na situaciju razbijenog ribnjaka, jer to je parada ženskih oblina na sve strane! Tako da kad neki muškarac kaže da bi preslatkoj Islanđanki dao 12, to ne znači da on ceni njenu muziku i da bi joj zbog toga dao 12 poena, već verovatno misli da bi joj 12 puta bez vađenja! Unapred se izvinjavam puritancima na mogućoj vulgarnosti ovog komentara, ali to je istina! Sve ostalo što bi značilo pobijanje ovih stavova je obično licemerje! Zahvaljujem.

Da se odmah razumemo, kad je u pitanju Eurosong ili mečevi Ane Ivanović, tu čovek ne može da se koncetriše na muziku, odnosno tenis! Prosečan muškarac ne može objektivno da sudi o stvarima koje kod njega izazivaju erekciju! Kako možete da komentarišete igru Ane Ivanović kada stalno razmišljate kako bi joj uleteli jedan klizeći?! Isto je i sa Evrosongom koji sve više liči na situaciju razbijenog ribnjaka, jer to je parada ženskih oblina na sve strane! Tako da kad neki muškarac kaže da bi preslatkoj Islanđanki dao 12, to ne znači da on ceni njenu muziku i da bi joj zbog toga dao 12 poena, već verovatno misli da bi joj 12 puta bez vađenja! Unapred se izvinjavam puritancima na mogućoj vulgarnosti ovog komentara, ali to je istina! Sve ostalo što bi značilo pobijanje ovih stavova je obično licemerje! Zahvaljujem.
u stvari treba uvesti nova pravila: dobrota pesme se odredjuje premeravanjem phallosa negejeva sirom Evrope i njegovom uprosecenom duzinom tokom iste, mogao bi i da se poveze sa kompjuterom1 i odmah da se svezi podaci salju ziriju
u stvari treba uvesti nova pravila: dobrota pesme se odredjuje premeravanjem phallosa negejeva sirom Evrope i njegovom uprosecenom duzinom tokom iste, mogao bi i da se poveze sa kompjuterom1 i odmah da se svezi podaci salju ziriju
Podržavam predlog!Ajde, nemojmo da se lažemo! Pa zašto pevačice nisu zakopčane do grla?! Skoro svi igraju na kartu erotike! Kakve veze ima pesma sa golim butinama. Oblim, glatkim, čvrstim ... spremnim za lizanje.
Utisak veceri je velicina ove sale. Jel zna neko koliko ljudi prima ovo cudo?
mislim da je oko 60,000. video sam samo 10ak minuta prvog polufinala, ali predpostavljam da koriste olimpijsku dvoranu. velicina igralista je dovoljna za fudbal ili hokej sa loptom, tako da za ovakve manifestacije obicno koriste trecinu ili pola kapaciteta
speed ball ili kristali to je popularno u manekenskom svetu piješ ih s vodom ne moraš da jedeš i izgledaš sveže...
ako me dobro sluzi pamcenje vodjanova je odvedena u modnu agenciju bukvalno sa tezge na pijaci u samari, brzo je postala top model, udala se za engleskog grofa i rodila 3 dece. russian dream. valjda je prestala sa drozama, ako je uopste pocinjala. a voditelj je kreten koji se non-stop dere nevezano da li vodi evroviziju ili neke svoje emisije.
Da se odmah razumemo, kad je u pitanju Eurosong ili mečevi Ane Ivanović, tu čovek ne može da se koncetriše na muziku, odnosno tenis! Prosečan muškarac ne može objektivno da sudi o stvarima koje kod njega izazivaju erekciju!
A nego cime cu da slusam Evroviziju? Usima?
jea, zato vam je srce zaigralo kada marija serifovic pobedila onomad!

Uh, nisam gledala. :( Doduše, dobila sam 1 skaredni sms na temu događanja. Politički nekoretne detalje neću prenosit, ali, između ostalog saznah da je Natalia Vodianova bila na...nečemu, da se Bosanac vusral, ali da Vagina ima pristojan potencijal za pobjedu (koja super rečenica :) ), i da su FYR Makenonci bili vrlo Bon Jovi.I da, meni je ovo skroz zabavno.

Turska, Island, Rumunija. Muzika mi je u drugom planu.
:Hail: za nas neupucene trebao bi neko i slike da stavi ;) Rumunka2244687269_346af33eb6.jpgIsland 23963585.jpgCrna goraAndrea_Demirovic_3.jpgAndorasusanna_georgi.jpg Edited by eye of the beholder

žao mi što propade Crnogorka, gaćice su joj tako lepo sevnule kad joj je onaj gej zadigo aljinče :wub: A i kad je sela na njega (geja), mmmmPortugal ima lepu pesmicu o pastirici na livadi (tako je bar zvučalo), a Redžajna je imala dobar nastup (jedino reči - rodi me, kupaj me, hm!?!? :o)Česi & Bugari su u klasi našeg majmuna, dakle, instantna reciklaža. IslanDžanka je :heart: a Debela žena sa Malte je vrlo jaka i zasluženo je prošla.Finska - bruka, Belgija - jadna sa mrtvim Elvisom, švajcarska - gistro brit pop ali u suštini đubre, Turska - đubre ali sa ekstra ribama. Izraelke - bio sam skoncentrisan na rad ruku i sve vreme su me podsećale na snaše koje peru na potoku veš, tako da mi je promakla suština njihove pesme. Rumunska pesma me nije dotakla (takvih samo na zadnje 2 evrovizije ima bar 15-ak), ali je količina mesa na sceni bila za poštovanje. cool.gif Bon Jovi iz Makedonije je zalutao u vremenu, ništa ke ostane ot nie :lol: Samo mi nije jasno zašto su one Andoranke držale gitare. Videle u spotu Roberta Palmera da je to in? :blink:

Doduše, dobila sam 1 skaredni sms na temu događanja. Politički nekoretne detalje neću prenosit, ali, između ostalog saznah da je Natalia Vodianova bila na
Natalia Vodyanova je 1 :wub::heart:

De, de, pustite te butkice, g*zice, s*sice i ... ovaj... je l'; obuzdajte pokvarenu maštu i spolovila 'jack-in-the-box', pa da se vratimo na kulturološko-naučno-politički fenomen: da li je neko na Eurosongu nekada pevao na arapskom ili je onomad bio prvi put?

• Create New...