Jump to content
Аврам Гојић

Beli Schengen

Pada sengenski zid?  

270 members have voted

1. 1. Verujete li da ce ove godine biti doneta odluka o ulasku u Schengen?

• Verujem
      113
    • Ne verujem
      86
    • Ne znam
      43
    • Ne zanima me
      29
  2. 2. Koliko na vas zivot utice obaranje sengenskog zida?

• Utice u veoma velikoj meri
      100
    • Donekle utice
      87
    • Utice veoma malo
      31
    • Ne utice uopste
      53

Recommended Posts

Papovac
Da mi je neko pre 2 godine rekao da ću biti zadovoljan kako Ivica Dačić obavlja ministarski posao, pljunuo bih ga i izgazio.
potpis. stvarno ispade da on jedini korektno radi svoj poso, sto dovoljno govori o vladi.

Heineken

Realno Srbija i ne zeli u EU vec samo da moze da se putuje. Tako da je ovo kraj price sto se toga tice. Svi zadovoljni.

Parsons
potpis. stvarno ispade da on jedini korektno radi svoj poso, sto dovoljno govori o vladi.
sta li bi tek slobo radio da je ziv

MancMellow
Pa da, nastaviće HR da primaju, a nama će šengen, da se ne durimo.
Generalno je to ono o čemu je pričao Vladimir Todorić u ne znam više kojoj emisiji. Poenta je da pošto od primanja ZB država do 2015/16 nema ništa, onda, kako bi se nekako održalo proevropsko raspoloženje stanovništva, a time i nekakva, s tim u uskoj vezi povezana, regionalna stabilnost, nešto se mora dati. I to je to. S tim što je to sa srpskog stanovišta neverovatno velika velika stvar čiji se značaj prosto ne može dovoljno naglasiti. Nije, naravno reč o tome da možeš sa prijateljima da skokneš i sa relativno malo para do Beča ili Rima, nego je psihološki efekat masivan, prosto ogroman. Dobro, to svi znamo, samo kažem, ponavljam...

Papovac
sta li bi tek slobo radio da je ziv
jebiga, to je realnost. tokom rada vlade pokazalo se da je sps veci ds od originala. tu naravno iskljucujem onu budaletinu mrkonjica. dacic ocigledno nesta petlja sa murijom a prosvetari ove godine nisu strajkovali. ;)

uros_s78
Drug Gica je u ovoj vladi jedini lik koji je nakon izjava koje su bile jasne, precizne i vremenski orocene, zaista odrzavao rec. Zato mi se cini da ce ovaj put biti nesto jer je ovaj rekao konkretan datum i ne kao "voleo bih/moglo bi/bilo bi realno...".
Da otkucam nesto zbog cega ce mi Bg i dijasporska ekipa s ovog foruma vaditi mast do kraja zivota-slazem se i potpisujem.Drug Gica je jedini deklarisani anti-fasista u ovoj Vladi,i, sto je najgore, mislim da ce se on, Branko Ruzic i Dusan Bajatovic za 2-3 godine kititi perjem Zarka Koraca, Nenada Canka i Rasima Ljajica i biti buducnost socdemokratije Srbije.

uros_s78
Realno Srbija i ne zeli u EU vec samo da moze da se putuje. Tako da je ovo kraj price sto se toga tice. Svi zadovoljni.
:rolleyes:

Heineken
Da otkucam nesto zbog cega ce mi Bg i dijasporska ekipa s ovog foruma vaditi mast do kraja zivota-slazem se i potpisujem.Drug Gica je jedini deklarisani anti-fasista u ovoj Vladi,i, sto je najgore, mislim da ce se on, Branko Ruzic i Dusan Bajatovic za 2-3 godine kititi perjem Zarka Koraca, Nenada Canka i Rasima Ljajica i biti buducnost socdemokratije Srbije.
:Hail::lol: OK je da kazemo da Dacic zbog oportunizma odradjuje dobre stvari, ali da sad ispada srpski Vili Brant a drzi Slobinu sliku iza sebe je stvarno mnogo.

mioba
OK je da kazemo da Dacic zbog oportunizma odradjuje dobre stvari,
jedini tražio da se nedićeva slika skine sa državnog zida dok zvanična srbija drži pomen ljotiću. sad mi se čini da slobu drži zbog oportunizma. fuj je dačić, al ne vredi, tadić uvek za jedan više

Sludge Factory

Ovo za Prasicu je cinjenica. Milos Vasic ga hvali vec mesecima i za posao oko policije i ovako za neke izjave (tipa Nediceva slika). Zasto to radi, to je vec drugo pitanje. Da je srece da ima neki novinar da ga sve to lepo i priupita.

henrik larsson
Zasto to radi, to je vec drugo pitanje. Da je srece da ima neki novinar da ga sve to lepo i priupita.
A zašto je to uopšte bitno, ako radi ono što treba?

Budja
S obzirom da ne mogu da vidim dogadjaje, a citam vesti, zanima me da li Dacic zaista kroektno radi posao ili je to samo utisak zbog vrlo primerenih izjava iz kojih se vidi da prepoznaje puls javnosti?

Heineken
Kakva je ovo forumaska instant pamet? Naravno da je bitno jer ce sutra da radi nesto drugo ako mu se ucini oportunim.

Sludge Factory
Bitno je jer se radi o Ivici Dacicu. Izvini, ali nemam bas neko poverenje u coveka. Pa bi zato bilo (ako nista bar) interesantno da ga neko malo "baci u vatru", da vidimo sta se stvarno krije iza svega toga. Ali, nema nikog u Srbiji ko to moze da uradi, tako da Ivica moze mirno da nastavi da radi dobro.

hazard
:Hail::lol: OK je da kazemo da Dacic zbog oportunizma odradjuje dobre stvari, ali da sad ispada srpski Vili Brant a drzi Slobinu sliku iza sebe je stvarno mnogo.
Pa i Zloba je bio "antifasista"...SPS = KPJ, nema tu razlike...naravno antifasista nije dovoljna kvalifikacija da neko bude dobar...