Jump to content

Letnje haljine

Luka

Recommended Posts

• Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• darling

183

• gospa buba

90

• nezvanova

81

• morgana

77

Top Posters In This Topic

Popular Posts

metraza za narod je italtes, ima stari merkator sprat, ima zvezdina robna kuca zemun u podrumu. mozesh da gadjash sa greshkom na kilo manje komade, ako umesh da procenosh kad je rukav kad je nogavica.

Posted Images

beta kentauri

@darling mene iritira gđa stela po raznim osnovama.

a i gđa markl mi ide na živce sa svojim kurobecanjem oko eko aktivizma a jedna čeka da natakari kožne suknje, cipele i tašne. valjda je to potrebna koža za kraljicinu snajku, odrana po posebnim uslovima. sviro hajdn u klanici.

suknja je zanimljive boje i klasičnog kroja koju i onako neću kupiti za 895 funti :blink: :rolf: nego šiti ako ikad odem u dermu.

@gospa buba do juče ni ja nisam znala šta da radim sa žutom suknjom a danas je već druga priča.

Edited by beta kentauri
  • 3 weeks later...

@gospa buba

Takođe ne znam šta bih sa ovim. To samo Melanija może da nosi, a mi da gledamo. Ili ipak da uđem u tramvaj ovako? Svejedno, moram nešto imati u ovoj magenta boji. Divim se M. kako se uzvežbala za ove štikle.

73fea378-1642-11ea-9462-4dd25a5b0420_ima

Edited by halloween

deluje ko lazni sajt. toliko super zimskih jakni na jednom mestu nisam videla na celom internetu otkad postoji, i nijedna skuplja od 150 dolara. 

meni ova roksanda ilincic perjana za lulemon super zabavna. boja bzvz, al ceo transformers komplet odlican. skorlujte do dole.

https://www.eu.lululemon.com/en-lu/c/womens-collections-lululemon-x-roksanda/lululemon-x-roksanda

Edited by darling

ma i ja sam pomislila da su napravili neki izbor stvari sa alija koje su u slicnom fazonu....

mozda izguglam sve to i na aliju, a jos jeftinije :tongue:

inace, juce u cekaonici neka teta sva napucana, silikoni, bundice, cvike za sunce u sred nas tifusara, ustaje i ja vidim ima super ranac. zamolim je da pogledam bolje, kaze kupila je u italiji ali misli da ima u uscu ili veru njihova prodavnica, piquadro. ja kao, uf, persu, i tako planiram snajki za bozic nesto da kupim, bas cu pogledati, ovo mi deluje super za nju. a kaze ona, bolje uzmi sebi, snajki ces vec naci nesto jeftinije xaxaxxaxa.

tako da, mozda dobije neseser ili novcanik, a i to je sve preko sto evrica, porazmislicu :D

32 minutes ago, darling said:

ja bi ovu trenerku aljinu :)

https://www.yankia.com/collections/maxi-dresses/products/solid-color-long-sleeves-maxi-dress

al ko zna kakav je taj materijal stvarno...

https://www.aliexpress.com/item/32849575389.html

nalijepicu i nezvanovinu suknju kad ponovo naidjem na nju, nisam je sacuvala u wish listi nazalost

mozda narucim ovu

HTB18YsrEpzqK1RjSZFvq6AB7VXa2.jpg

Edited by morgana

:D

koja si kraljica. ne izgleda na zenama ko na manekenki. pise da na moju visinu, da ce mi biti kratka, a ovoj je bas fazon da je predugacka. nije isti ni otvor oko vrata. idem sad da gledam sta mi se jos svidja, pa da mi nadjes :D

fala.

Edited by darling