Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

da sam pjevacica detoura, vozila bih onaj rezedo zeleni by sea, ili onaj na snezne tockice by Rouje, mada najradije onaj poslednji njihov, skroz fazon 80th.

ali kako nisam, onda cos i massimo, mada mogu i tockice (obozavam). sta cu, konzerva, matora. 

nego, sta smo rekli kako se piski u tim kombinezonima? jel obezbedjen mehanizam za stanipani situaciju? :D

 

http://www.journal.hr/moda/modni-trendovi/kombinezon-najbolji-modeli-za-2020/?fbclid=IwAR3zJ2dowIVsLzy38erntq4Yb6QNRDyAoLjptagsApKpDBZJ5l8cq88F6Vw

Link to comment
  • 2 weeks later...

:D

 

ha, dobro si me podsetila da imam jednu ovakvu iz h&m. nijednom je nisam obukla :D

 

(nasmejalo me "zgodna", "ledja", "ruke", "bez brusa". sta mozes da nosis, sta ne, najvise je do covekove glave :))

 

hvala sto mislis na me. 

Edited by darling
Link to comment
  • 2 weeks later...

nemoj, nemoj, vec izgledam ko nacrtana :D

 

u bespucima interneta nabasala sam na ovu haljinu. sta mozemo da uradimo po tom pitanju, da li ima sanse da se izvede u kucnoj radinosti?

 

honey-kennedy-elizabeth-suzann-summer-20

 

 

 

 

Edited by darling
Link to comment
2 minutes ago, darling said:

nemoj, nemoj, vec izgledam ko nacrtana :D

 

u bespucima interneta nabasala sam na ovu haljinu. sta mozemo da uradimo po tom pitanju, da li ima sanse da se izvede u kucnoj radinosti?

 

honey-kennedy-elizabeth-suzann-summer-20

 

 

 

 

 

Najzad nesto lepo, a moze i na carape u sandalama

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...