Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

ma i ja sam pomislila da su napravili neki izbor stvari sa alija koje su u slicnom fazonu....

mozda izguglam sve to i na aliju, a jos jeftinije :tongue:

 

inace, juce u cekaonici neka teta sva napucana, silikoni, bundice, cvike za sunce u sred nas tifusara, ustaje i ja vidim ima super ranac. zamolim je da pogledam bolje, kaze kupila je u italiji ali misli da ima u uscu ili veru njihova prodavnica, piquadro. ja kao, uf, persu, i tako planiram snajki za bozic nesto da kupim, bas cu pogledati, ovo mi deluje super za nju. a kaze ona, bolje uzmi sebi, snajki ces vec naci nesto jeftinije xaxaxxaxa.

tako da, mozda dobije neseser ili novcanik, a i to je sve preko sto evrica, porazmislicu :D

Link to comment
32 minutes ago, darling said:

ja bi ovu trenerku aljinu :)

https://www.yankia.com/collections/maxi-dresses/products/solid-color-long-sleeves-maxi-dress

 

al ko zna kakav je taj materijal stvarno...

 

https://www.aliexpress.com/item/32849575389.html

 

nalijepicu i nezvanovinu suknju kad ponovo naidjem na nju, nisam je sacuvala u wish listi nazalost

 

mozda narucim ovu

 

HTB18YsrEpzqK1RjSZFvq6AB7VXa2.jpg

Edited by morgana
Link to comment

:D

 

koja si kraljica. ne izgleda na zenama ko na manekenki. pise da na moju visinu, da ce mi biti kratka, a ovoj je bas fazon da je predugacka. nije isti ni otvor oko vrata. idem sad da gledam sta mi se jos svidja, pa da mi nadjes :D

 

 

fala.

Edited by darling
Link to comment

nemoj da se potresas, nego uzivaj u ovom nasem til ojlenspigel sopingu :D

mada mi je palo na pamet, kad vec svrljamo internetom i zabavljamo se ko u pravom vindou sopingu, sto idemo po sirotinjskim sajtovima, sto ne idemo na bogataske, eto to stvarno ne mogu da razumem. 

Link to comment

kako bre da brishesh patos, nije to brisanje patosa, naprotiv, onda si ful elegantna, starash se, skupljash suknje, ijuju, preskachesh bare, padash u nesvest, nema vishe staaarog xix veka :hihi:

sent from bubamoto

Link to comment

moze da se desi da je kraca ili uza nego na slici, treba dobro pogledati tabelu sa mjerama. kineskinje su mini, njima je sve do poda, makar ovima na aliju.

ja ne narucujem duge suknje i haljine bas zbog toga.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...