Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

da, to bi bio odlican spoj, ali ja sam starija teta, a i ne bas visoka, tako da cu verovatno neke stikle obuti. 

ali da, da sam mladja i visocija, i ja bih u patikama. evo, ovu sam svilenu haljinu, ai gotovo sve sto je moglo nosila uz te vagabond platforma patike. sad je taj model toliko kopiran i mainstream, ali su mi i dalje jedne od najudobnijih i za moje probleme sa stopalima gotovo besprekorne. jedino, kad bas  mora da se sipci 10-15 kilometara po brdima i kamenju nisu zgodne, ali za grad i beton su savrsene bas zbog te platforme.

IMG_20191106_234937.jpg

Link to comment
20 minutes ago, nezvanova said:

da, to bi bio odlican spoj, ali ja sam starija teta, a i ne bas visoka, tako da cu verovatno neke stikle obuti. 

ali da, da sam mladja i visocija, i ja bih u patikama. evo, ovu sam svilenu haljinu, ai gotovo sve sto je moglo nosila uz te vagabond platforma patike. sad je taj model toliko kopiran i mainstream, ali su mi i dalje jedne od najudobnijih i za moje probleme sa stopalima gotovo besprekorne. jedino, kad bas  mora da se sipci 10-15 kilometara po brdima i kamenju nisu zgodne, ali za grad i beton su savrsene bas zbog te platforme.

IMG_20191106_234937.jpg

 

ma super, sto da ne! odlicne su ti platforme. nisam ni ja visocija, a uopste me ne tangira - patike all the way! uvek i svakoj prilici :D

 

(jedino drugo sto mi trenutno dolazi u pbzir su church's oxfordice + rm willliams-ice - al to generalno, ne specificno za haljinu, mada sto da ne. oxfordice pogotovo)

Link to comment
  • 2 weeks later...

@roksi sa patikama se podrazumeva :)

pošto je ova sa slike bolesno skupa pokušaću da istražim ponudu eko kože pa ako nađem neku sličnu žutu možda sašijem. 

treba mi nešto veselo za zimu da razbaruši crnilo i sivilo. 

Link to comment

ja bas juce videla na dejlimejliju tekst o tome kako je kaput stele makartni koji nosi megan markla sasila zena iz madjarske koja je placena 2 funte na sat. tako da me suknja, iako je impresivna, danas iritira. izvinite :D

 

Link to comment

@darling mene iritira gđa stela po raznim osnovama.

a i gđa markl mi ide na živce sa svojim kurobecanjem oko eko aktivizma a jedna čeka da natakari kožne suknje, cipele i tašne. valjda je to potrebna koža za kraljicinu snajku, odrana po posebnim uslovima. sviro hajdn u klanici.

suknja je zanimljive boje i klasičnog kroja koju i onako neću kupiti za 895 funti :blink: :rolf: nego šiti ako ikad odem u dermu.

@gospa buba do juče ni ja nisam znala šta da radim sa žutom suknjom a danas je već druga priča.

Edited by beta kentauri
Link to comment
  • 3 weeks later...

 

 

@gospa buba

Takođe ne znam šta bih sa ovim. To samo Melanija może da nosi, a mi da gledamo. Ili ipak da uđem u tramvaj ovako? Svejedno, moram nešto imati u ovoj magenta boji. Divim se M. kako se uzvežbala za ove štikle.

 

73fea378-1642-11ea-9462-4dd25a5b0420_ima

Edited by halloween
Link to comment

deluje ko lazni sajt. toliko super zimskih jakni na jednom mestu nisam videla na celom internetu otkad postoji, i nijedna skuplja od 150 dolara. 

 

 

meni ova roksanda ilincic perjana za lulemon super zabavna. boja bzvz, al ceo transformers komplet odlican. skorlujte do dole.

 

https://www.eu.lululemon.com/en-lu/c/womens-collections-lululemon-x-roksanda/lululemon-x-roksanda

 

 

Edited by darling
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...