Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

ja gledam biggrin.png

 

muchan sadrzaj, uprkos lepim kadrovima i finom tkanju. dodushe ja nisam videla nove sezone.

 

sapuna naravno samo kolko da malo zapeni :hihi:

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment
32 minutes ago, slepa živana said:

sinoć sam naišla na ovo dok sam menjala kanale i nisam mogla a da se ne zapitam, ko ovo gleda.

i ja gledam.

+ obozavam.

sad da li dominika, da li zato sto je frenzen za domacice, ali volEm živka, a ljubav je slepa :happy:

 

a  makronovicka moze samo da bude ljubomorna na moje normalne kile, dupe i lice bez previse bora, a i deset godina manje. nije to bas pravi razlog, pre ima razloga da bude ljubomorna na mog sarmantnog, pametnog i otmenog sina

Edited by nezvanova
Link to comment

uh sto je dobra ova haljina. kako si je samo spazila :)

koliko je dugacka? gde se kupuje ovaj materijal, kako se zove? hocu i ja. dal bi mogla ad se spusti do zemlje, da bude za princeze?

 

ja sam kod sebe primetila prezasicenost odecom, nista mi ne privlaci paznju. jedino sto mi je zapalo za oko je ova haljina iz kosa, koja se naravno rasprodala, cim se pojavila.

https://www.cosstores.com/en_eur/women/womenswear/dresses/product.asymmetric-tube-dress-grey.0828182001.html

 

eto,100 eura za nju, a u ovoj suknji iz sekndhenda dobijam stotidobrasuknja i gdesikupila za 250 dinara.  

Link to comment

^Ne se salis, ne znam da li je ruznija haljina ili su ipak cipele :ph34r::laugh:

Edit: dobro, nije haljina bas toliko grdna, valjda mi nekako izgleda ruzno zbog nogu i cipela zene modela. Imam utisak kao da gledam neku brutalisticku haljinu, mozda bi bila lepsa da je u nekoj jarkoj boji.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
Videti li kako Dominik Vest, nakon pozdrava obara pogled: Bože, šta je ovo nakačila na sebe!?
ono shto je odlichno u toj seriji shto rade razlichite perspektive, moguce je da je ona u ovoj haljini u jednoj, nechijoj verziji, a u drugoj, svojoj ili nekoj trecoj uopshte nije. dosta se igraju sa tim detaljima, kako je ko shta video u istom dogadjaju...

sent from bubamoto

Link to comment

aaaa...... surov si, pusti me da mastam :D 

(mada, 'aljina je za makrona, a on je od onih sto se doznaju u modu :cool:)

 

inace, nisu je snimili celu u toj sceni, pa ne znam jel haljina duga ili kratka, ja cu svakako siti neku duzinu ispod kolena, a na probi cemo videti kaoliko ispod, onako kako najbolje stoji. materijal mislim da je ili neko pamucno platno mada moze i santung svila, jednobojna i po mogucstvu ne preterano sjajna. crna, modra, teget, sljiva....

 

darling, ne slusaj drustvo, haljina je ekstra, narocito od pozadi, jedino sto ja sivo ne volim nikako.

no, slazem se da je sladje kad se nadje nesto super, a za jako male pare! to je bas gust :wub:

 

@gospa buba - da, u pravu si, u drugoj perspektivi (tj njenoj) je imala neku teget haljinu,  ovako ju je video i secao se Noa tj Dominik.

 

Edited by nezvanova
Link to comment

mora nesto dovoljno kruto da bi stajao taj cvor na ledjima i taj plast tako kako stoji, rekla bih... nisam ni ja bas najsigurnija sta, ali nesto dovoljno kruto... onako bi izgledalo kao ona melanijina kontroverzna grcka 'aljina, samo naopako obucena :sleep:

[mention=255]Leia[/mention] bi mozda mogla da preporuci

 

 

Link to comment

Kada sam poglelaka bolje, donji deo ide ispod kolena, mada se ne vidi koliko tacno i od kolena se suzava, sto je i normalno jer je pozadi presiroka, tako da ono moje do kolena pada u vodu.

Neki tezi materijal koji dobro pada, nije mi santung svila za ovu kreaciju, cvrsta je previse.

 

 

Link to comment

meni to lici na nekakav crispy cotton, deluje prirodno i lepo, zeli covek da se umota u tu hajlinu od glave do pete, dakle u mojoj glavi je dugacka, vuce se po zemlji. 

 

a kase tice sive aljine, i cipela i manekenke, ona je tu ofinger, cipele su nebitne, a ova je zimska vunena haljina koja se ne nosi na golo telo, nego se obuce nesto ispod i stajlinguje se s carapama i obucom. sva drama na haljini se odvija otpozadi, predivna je. ni meni siva obicno ne stoji, al iam utisak da bi u ovoj ja bila ja, i to ko lepa ja. neam sta da razmisljam o njoj, rasprodata je, nema je vise. 

ne znam dal je izvucena iz starih sezona, ovo novo sto ide u cosu u par zadnjih godina, sve je vec vidjeno i uobicajeno, analna siva je odskocila iz cele kolekcije, tesko je ne primetiti je. 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...