Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

3 hours ago, darling said:

:D

 

bokte, al si detaljna. od cega su inace postave, nemam pojma?! ja bih rekla da su uvek polister, od cega jos moze postava?!

moji svi kasmirski kaputi imaju svilene postave, draga... pa ti vidi :D

 

inace, od ovih zivkinih aljinica, najllepsa mi je ova https://www.newchic.com/plus-size-print-dresses-5159/p-1531707.html?rmmds=search

ali siva

Edited by nezvanova
Link to comment
28 minutes ago, darling said:

:D al kasmir je druga klasa kaputa, vuna je za sirotinju. 

 

i meni je ta lipa, al ne podnosim drvenu dugmad, vuku se preko aljina i sukanja vec drugu sezonu, jedva cekam da umre ta moda.

 

ovaj ovako na slici nije los?!

 

https://www.zara.com/rs/en/belted-coat-p08198744.html?v1=25806972&v2=1281549

 

uu bas je lep. i dobar stajling - jedino bih umesto kosulje: majicu ili duks. 

Link to comment
On 1.8.2019. at 15:28, nezvanova said:

moji svi kasmirski kaputi imaju svilene postave, draga... pa ti vidi :D

 

inace, od ovih zivkinih aljinica, najllepsa mi je ova https://www.newchic.com/plus-size-print-dresses-5159/p-1531707.html?rmmds=search

ali siva

i meni je ta najlepsa. inace, sajt deluje kao ali, samo ima za nijansu drugaciju ponudu. alijeva nikad dosta, ali ovo nije  sasvim ali :D

 

ja sam inace ispromasivala ove godine sa haljinama, prvo kupila online jednu za dva broja vecu, drugu koja je za broj manja  i trecu koja je lepa i lepo stoji, ali je lanena u kombinaciji bordo, crne i bele, sve asimetricno - a crvena boji belu cak i na minus temeperaturi vode...

 

al opet, sto kaze buba, lakse je online, kad god udjem u neku od ovih megaprodavnica, imam utisak da se najveci broj artikala sastoji od samozapaljivog materijala. a ono sto nije, uzasno je precenjeno. nema sanse da se pod stare dane navikavam na sintetiku i najlon.

Link to comment

Samo da kažem da je u indian shop-u u zgradi Beograđanke poniženje na kojem haljine sad koštaju 1990 rsd. Materijali prirodni, šare razne. Kupila i sedmu za te novce (maksi bez rukava, ima neke trake i kićanke sa strane ruku, donji deo ravan do gležnjeva, ima sa 1 strane šlic do kolena. Me like it)

 

Link to comment
On 2.8.2019. at 14:15, darling said:

:D al kasmir je druga klasa kaputa, vuna je za sirotinju. 

 

i meni je ta lipa, al ne podnosim drvenu dugmad, vuku se preko aljina i sukanja vec drugu sezonu, jedva cekam da umre ta moda.

 

ovaj ovako na slici nije los?!

 

https://www.zara.com/rs/en/belted-coat-p08198744.html?v1=25806972&v2=1281549

lep je taj zarin, ja slican probala prosle sezone, dobro je i stajao... samo, kada sam prethodno probala one iz massimo duttija pa mi tad bilo ipak malo kao imitacija klase, a ipak nije klasa. mada, realno, one masimove moze da nosi samo nikol kidman u los andjelosu, ili neko na mediteranu. to za beograd, a pogotovo banat i kosavu nije. dakle, zarin je za kupnju, ovo se samo gleda. istina, ja kupujem samo na buvljaku jer mi je i zarin skup, i to samo ako su 3x jeftiniji od hemijskog cicsenja. imam citavu paletu boja i krojeva, a nosim smo dva za sada :D

Link to comment
  • 1 month later...

Je l' vam se nekad dogodilo da u brzini prilikom izlaska iz wc-a ili prilikom oblačenja zakačite kraj lepršave suknje/ haljine za pojas hulahopki i izađete tako na ulicu da pozadi seva pola guzice (u gaćama)?

Jednom sam tako išla od Liona do Đerma, dok me jedna žena  trčeći nije sustigla i zadihano;

- Gospođo, gospođo, namestite pozadi.... sve Vam se vidi! (pa rukom odmahne)

- Je l' bilo strašno?

- Pa.... onako.

Drugi put od zgrade do prodavnice, znači po komšiluku. Usput srećem poznata lica, dobar dan, itd.

 

- (nepoznata žena) Komšinice... komšinice...

dalje isti dijalog kao gore.

 

I ja sam solidarno ukazivala kad naiđem kod druge žene.

 

 Nikad  muškarac da kaže, nego baš žena, pošto one odmah ukapiraju o čemu se radi, ostali valjda misle da je namerna asimetrija, izazovna kombinacija.

Edited by halloween
Link to comment
  • 3 weeks later...
On 28.9.2019. at 20:36, halloween said:

Je l' vam se nekad dogodilo da u brzini prilikom izlaska iz wc-a ili prilikom oblačenja zakačite kraj lepršave suknje/ haljine za pojas hulahopki i izađete tako na ulicu da pozadi seva pola guzice (u gaćama)?

Jednom sam tako išla od Liona do Đerma, dok me jedna žena  trčeći nije sustigla i zadihano;

- Gospođo, gospođo, namestite pozadi.... sve Vam se vidi! (pa rukom odmahne)

- Je l' bilo strašno?

- Pa.... onako.

Drugi put od zgrade do prodavnice, znači po komšiluku. Usput srećem poznata lica, dobar dan, itd.

 

- (nepoznata žena) Komšinice... komšinice...

dalje isti dijalog kao gore.

 

I ja sam solidarno ukazivala kad naiđem kod druge žene.

 

 Nikad  muškarac da kaže, nego baš žena, pošto one odmah ukapiraju o čemu se radi, ostali valjda misle da je namerna asimetrija, izazovna kombinacija.

xaxxax... meni se jednom desilo, na nekoj izlozbi, bila do toaleta pa izasla, sva sreca te me drugarica upozorila, mada, proslo je neko vreme, moguce da sam neke i sablaznila ili u boljoj varijanti zacudila novim modnim detaljem :tongue: sreca, carape su mi bile skroz dobre, nekada se desi da nosim one koje su ok samo u delu koji se vidi, dok neke nezgodne detalje prikrivam odecom ili bozemesacuvaj,  obucom :D

Link to comment
  • 2 weeks later...

e, ovakvu cu haljinu da sijem za otvaranje muzeja (koji je u izgradnji) gde moj sin radi, pa da zasenim brigitu makron, xaxaxaxa...

(a i dominik vest ce biti moj buduci muz :D)

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by nezvanova
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...